sliderslider

Work And Travel: Detaylı Bir Rehber İsteyenler İçin!

Work And Travel: Detaylı Bir Rehber İsteyenler İçin! | Advic

Herkes yurt dışına çıkmanın kolay ve mantıklı yollarını aramaktadır. Özellikle Amerika birçok öğrenci için onlarca fırsat ortaya koyabilir. Bu sebeple work and travel sıklıkla araştırılıyor ve merak ediliyor. Advice Work and Travel olarak bu konudaki tecrübemizi ve bilgimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tüm detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Work And Travel Şartları Nelerdir?
Her programa katılmak için bazı şartlar isteniyor ve bu şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu sebeple başvuru yapmadan önce şartları öğrenmeniz gerekmektedir. Peki, Work And Travel Şartları Nelerdir? Sizin için tüm şartları liste haline getirdik.

Aşağıda bu listeyi detaylı olarak görebileceksiniz;

1. Programa katılabilmek için üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir.
2. Özellikle hazırlık sınıfı, 1.sınıf, 2.sınıf ve 3. Sınıf öğrencileri tercih edilmektedir. 4.Sınıf öğrencileri her zaman kabul edilmeyebilir.
3. Öğretim hayatınızın örgün olması gerekmektedir. Kurumların açık öğretim programlarından faydalanan öğrenciler programa katılamaz.
4. İngilizce seviyeniz miminum b1 seviyesinde olmalıdır. Çünkü Amerika’da çalışabilmek ve işyerinizde başarılı olabilmek adına verilen direktifleri ve komutları anlamalısınız. İngilizce dil seviyenizi bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
5. 18 ila 28 yaş arasında olmanız gerekmektedir. Örneğin 30 yaşında üniversiteye başlasanız dahi programa dahil olamazsınız.
6. Programa katılmaya karar verdiğiniz dönemde aktif olarak üniversite öğrencisi olmanız ve en az 2 ders alıyor olmanız gerekmektedir.

Work and Travel için istenen tüm şartlar bunlardır. Eğer uygun olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Work And Travel Fiyat Aralığı Nedir?
Merak edilen konulardan biri de work and travel fiyat aralığıdır. Programa katılmadan önce bütçenizin istenilen seviyede olması gerekmektedir. Öğrenciler Amerika’ya gittiklerinde ödeyecekleri ücreti çalışarak kazanabilmektedir ancak ücret önden ödenmelidir.

Ortalama bir fiyat aralığı vermek çok zordur çünkü gideceğiniz firmaya ve kişisel harcamalarınıza göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama fiyat için 4600-4800 dolar demek mümkündür. Bizimle iletişime geçerek bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ödeyeceğiniz ücrete uçak bileti ve vize ücreti yukarıda yazan 4600 - 4800 doların içerisine dahildir.  Ayrıca öğrencinin amerikaya giderken yanında alması gereken cep harçlığı olarak ortalama 1000 usd de bu ücrete dahildir. Advice Work and Travel olarak en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermeye devam ediyoruz. Siz de work and travel deneyimini yaşamak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!


Blog Yazılarımız

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU