# Ofislerimizin geçiçi olarak kapanması hakkında #
Hali hazırda yurdumuzu ve tüm dünyayı etkisi altına almış COVID-19 salgını sebebiyle:
EvindekalTürkiye! çağrısına katılarak Sosyal ve bireysel mesafeyi koruyarak, salgının yayılmasını engellemeye ve her şeyin daha hızlı sürede normalleşmesine katkıda bulunmak amacıyla,

SADECE ÖNLEM AMAÇLI ve SORUMLULUK DUYGUSUYLA hareket eden bütün kurumlar gibi Advice Yurtdışı Eğitim olarak bizler de 17 Mart 2020 tarihinden itibaren 14 gün süreyle ofisimizi kapalı tutma üzerine karar almış bulunmaktayız. 
 
Halihazırda kayıtlı veya kayıt olmak üzere olacak tüm öğrencilerimizin işlemleri online olarak yürütülebilmektedir. 14 gün sürece konusunda uzman danışmanlarımız evlerinden bilgisayar başlarında olacak, sizlere bir telefon veya bir e-mail kadar uzak olacaklar.  Kayıtlı olan öğrencilerimiz için, bu süreçte danışmanlarınız ihtiyaç halinde yine sizlerden ilgili aksiyonları isteyecek ve bunun takibinde olacaktır.  Hızla gelişen teknoloji ile dünya artık hiç olmadığı kadar küçük ve online hizmetlerimiz ile tüm işlemleriniz bir tık uzağınızda.
   
Ofisimizi kapalı tutma kararımızın;  Summer Work and Travel programı ve diğer yurtdışı eğitim programlarının ilerleyişi, güvenliği veya devamı konusuyla bir bağlantısı yoktur. Genel süreç ve programlarla ilgili olarak ABD, Türkiye ve diğer ülkelerin yetkili makamlarının bizlerle paylaştığı bütün bilgileri sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşıyor ve güncellemeler bulunması halinde sizi bilgilendiriyor olacağız. Şu an bütün her şey NORMAL sürecinde devam etmektedir ve işlemleriniz SORUNSUZ sürdürülmektedir.
 
Anlayışınız için teşekkür eder, kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutmak için bu günlerde sizlere de evindekalTürkiye! Çağrısına uymanızı ve sosyal mesafeyi korumanızı tavsiye ederiz. Böylece bilinçli bir toplum olarak el birliğiyle gayet iyi giden bu mücadeleyi daha kısa sürede kazanabiliriz.
 
Sağlıklı günler!  [ :) ]

 


  İletişim Formu!