Work And Travel ile Geleceği Yakalamak Mümkün!
Geleceğe yönelik planlar yaparken aklınızda yurtdışı deneyimi varsa work and travel 2022 programı tam size göre olabilir! Bu programla yurtdışında çalışma, öğrenme ve eğlenme deneyimini aynı anda yaşayabilirsiniz. Özellikle çalışmak İngilizcenize çok büyük bir katkıda bulunacaktır. Üstelik gün içerisinde onlarca insanla tanışabilirsiniz! Programla ilgili detaylar için yazımızı okumaya devam edin.

Work And Travel 2022 Başvuru Şartları

Work and travel 2022 başvuru şartları önceki senelerden farklı değildir ancak her yıl bazı değişiklikler olabilir. Değişikliklerin en büyük yansımasını fiyatlarda görmek mümkündür. Amerika’nın neresine gideceğinize ve anlaştığınız firmaya bağlı olarak ücretler değişiklik gösterebilir.

Aşağıda program için başvuru şartlarını göreceksiniz;

1.     Üniversite öğrencisi olmanız mecburidir. Hazırlık sınıfı ve yüksek lisans 1. Sınıf öğrencileri de kabul edilebilmektedir ancak üniversitelerinin son senesinde olan öğrenciler belirli durumlarda programa kabul edilebiliyor. Konu ile ilgili danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

2.     En fazla 26 yaşında olanlar başvuru yapabilmektedir.

3.     Çalışacağınız için İngilizce seviyenizin orta olması gerekmektedir.

4.     Üniversiteye aktif olarak devam ediyor olmalı ve en az 2 ders almalısınız.

Okulunu donduranlar, açık öğretim öğrencileri ve son sınıf öğrencileri programa katılamamaktadır. Work and travel 2022 için şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz.


Work and Travel 2022 Fiyat Ortalaması

Work and travel 2022 fiyat ortalaması değişiklik gösterebilmektedir ancak Adviceyed olarak belirli bir fiyat politikası olduğunu söyleyebiliriz. Programın en temel ücreti 3000 Dolardır. Ücretin 500 Doları ise kayıt esnasında peşin olarak alınmaktadır. Geri kalanı ise uygun şekilde taksitlendirilmektedir.

3000 Dolara dahil olmayan ücretler aşağıdaki gibidir;

·       Uçak Bileti Ücreti

·       Vize Ücreti

·       Öğrencinin cep harçlığı

Bu ücretleri de hesaba kattığımızda toplam ücretin 4600-4800 Dolar arasında olduğunu söylemek mümkün. Vize ücreti 195 Dolardır ve uçak biletleri 600 ila 800 dolar arasında değişmektedir. Cep harçlığı tamamen size bağlı olabilmektedir ancak 800 – 1000 Dolar verilmesini öneriyoruz.

Öğrenciler gittikten 2 hafta sonra maaş almaya başlamaktadır ve böylece kendilerini idare edecek duruma gelirler. 1000 Dolardan daha az cep harçlığı vermemek önemliyken dilerseniz daha fazla cep harçlığı da alabilirsiniz.

Work and travel 2022 programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 


  İletişim Formu!