sliderslider

Kanada CO-OP Programı Okullar


Canadian College of Technology and Business

CANADIAN COLLEGE OF TECHNOLOGY AND BUSINESS HAKKINDA

Canadian College of Technology and Business School Kanada’nın Vancouver şehrinde bulunan teknoloji ve işletme mesleki programları ile yüksek kalitede eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. CCTB öğrencilere farklı becerilere yönelik olarak değişen farklı eğitim programları sunar. Müfredatları deneyimli profesyoneller tarafından hazırlanan Canadian College of Technology and Business School, sektörde kullanılan güncel araç ve metodları öğrencilerine öğretir. CCTB’de eğitim öğrenci odaklı olup interaktif sınıf ortamlarında gerçekleşmektedir. Eğitim süresi boyunca eğitimcilerin kullandığı format, çoğu şirketin işlerini yürütmek için kullandığı bir formatta öğrencilere sunulur.


18 yaş üstünde lise mezunu veya üniversite/yüksek okul öğrencisi olmak
İngilizce yeterlilik Minimum IELTS 5.5 (akademik) ya da TOEFL 70 olması gerekmektedir.

Kariyer Merkezi, Rehberlik ve İş Bulma konusunda tam destek

  • College of Technology and Business School öğrencilerine, eğitimden sonraki kariyerlerine yönelik, rehberlik ve tam istihdam desteği sağlar. Eğitimleri esnasında öğrenciler işe alımlarda gerekli olan kişisel pazarlama tekniklerini öğrenir ve istedikleri alanda iyi bir iş bulmak için danışmanlardan destek alırlar.
  • Programını tamamlayan öğrenciler yeni geliştirdiği becerilerini gerçek bir iş ortamında pekiştirme şansına sahip olurlar. İş ile alakalı öğrencinin yürüteceği bütün süreçte CCBT tam desteğini öğrenciye sunar.

Teknolojik Eğitim

  • College of Technology and Business School’un sunmuş olduğu eğitim programlarında Amazon Web Services, Docker, SQL başta olmak üzere çok çeşitli teknolojiler kullanılmaktadır.

Stratejik Lokasyon

  • Vancouver şehri içinde bir çok teknoloji devi firmayı bulundurur. Bu firmalardan bazıları; Amazon, Microsoft , Electronic Arts, Slack and Hootsuite.

Canadian College of Technology and Business, BC Private Training Institutions ve BC Education Quality Assurance tarafından onaylanmış ve serfifikalandırılmıştır.

Co-op programı VGC International College’da akademik eğitim alan öğrencilerin eğitimleri sonunda staj yapabilmeleri için öğrenciye çalışma izni sağlayan bir programdır. Akademik eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler seçtikleri işlerde kendi mesleklerini deneyimleyip eğitimlerini pekiştirme şansı yakalar. Kanada’daki çalışma kültürünü anlamak, kariyerlerine yön vermek adına öğrenciler için bol avantajlı bir programdır.
VGC International Co-Op programına kayıtlı öğenciler eğitimleri boyunca kendilerine uygun doğru işi bulabilmek için 4 hafta boyunca öğle aralarında VGC International College danışmanlarından destek alarak doğru işi bulma, başvurma ve yerleşme işlemlerini yaparlar.


Canadian College of Technology and Business Programları ve Ücretleri

Program Kategori Süre Ücret
Cybersecurity Risk Management IT 3 and half year CAD 23.978,00
User Experience and Interactive Design IT 2 and half year CAD 16.878,00
Data Engineering and Analytics IT 2 and half year CAD 16.878,00
Software Quality Assurance Engineering IT 2 and half year CAD 15.878,00
Postgraduate Certificate in Security Operations Analyst IT 2 years CAD 12.978,00
Full-Stack Web Development IT 3 and half year CAD 23.978,00
Digital Marketing IT 1 and half year CAD 8.000,00
Business Management Business 2 and half year CAD 9.878,00
Business Administration Business 1 and half year CAD 7.500,00
Hospitality and Tourism Administration Tourism 1 and half year CAD 7.500,00
Hospitality and Tourism Management Tourism 2 and half year CAD 9.878,00

 


Okullar

Arbutus College
Canadian College of Technology and Business
Cornerstone International Community College
Greystone College
ILAC International College
Toronto School Of Management
Trebas Institute
VanWest College
VGC International College
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU