sliderslider

Kanada CO-OP Programı Okullar


VGC International College

VGC INTERNATIONAL COLLEGE HAKKINDA
VGC International College Kanada’nın Vancouver şehri kent merkezinde kampüsü bulunan, yüksek seviyede akademik standartlara sahip, öğrencilerinin eğitimini sunduğu özellikli müşteri hizmetleri kalitesi ile destekleyen bir eğitim kurumudur. Kurulduğu günden bu yana onlarca ülkeden verdiği mezunlar ile profesyonel yaşamda gelişme katedebilmek için kaliteli eğitimin önemini göstermiştir.

  • 18 yaş üstünde lise mezunu veya üniversite/yüksek okul öğrencisi olmak
  • İngilizce yeterlilik Minimum IELTS 5.5 (akademik) ya da TOEFL 70 ya da VGC seviyesi minimum 6-Upper Intermediate olması gerekir.

Bunlara ek olarak Trebas Institute’un anlaşmalı olduğu bir çok sayıda önemli şirketler vardır. Anlaşmalı olunan bu firmlara ile Trebas Institute öğrencilerine sektörde iş tecrübeleri edinmelerini sağlamaktadır. Anlaşmalı olan bu firmalardan bazıları; Universal Music Group, Canadian Hockey Online, DC Music gibi kurumlardır.

  • Eğitim kadrosu: VGC International College hem akademik personelleri hem de sektör içerisinde aktif olan profesyoneller ile farklı perspektiflerden eğitim yapısı sunar.
  • İletişim ve destek: VGC International College öğrencilerine mezun olduktan sonra dahil iş bulma konularında, Kanada’da başka bir üniversiteye transferlerde veya dil becerilerini daha da geliştirme konularında öğrencilere her zaman destek sunmaktadır.
  • Kültürel çeşitlilik: 85’den fazla ülkeden öğrencisi bulunan VGC International College’ın en iyi özelliklerinden biri de kültürel çeşitliliğidir. Bu öğrenci portföyü ile öğrenciler küresel network ağları oluşturup, çok kültürlü bir ortamda eğitim alma şansı yakalarlar.
  • Bireysel ilgi: VGC International College öğrenci hizmetlerindeki danışmanlar her öğrencinin ihtiyacı ve hedeflerinin farklı olduğu anlayışı ile, programa kayıt olan öğrenciler ile bireysel olarak ilgilenir ve programdan beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlar.
  • Müfredat: VGC’s School of English Language programı öğrencilere genel ingilizce eğitimi müfredatı verirken günlük yaşamda akıcı olarak konuşma alışkanlığı edindirir ve öğrencilerin iş hayatında etkili olacak profesyonel iletişim becerilerini geliştirir.

Co-op programı VGC International College’da akademik eğitim alan öğrencilerin eğitimleri sonunda staj yapabilmeleri için öğrenciye çalışma izni sağlayan bir programdır. Akademik eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler seçtikleri işlerde kendi mesleklerini deneyimleyip eğitimlerini pekiştirme şansı yakalar. Kanada’daki çalışma kültürünü anlamak, kariyerlerine yön vermek adına öğrenciler için bol avantajlı bir programdır.
VGC International Co-Op programına kayıtlı öğenciler eğitimleri boyunca kendilerine uygun doğru işi bulabilmek için 4 hafta boyunca öğle aralarında VGC International College danışmanlarından destek alarak doğru işi bulma, başvurma ve yerleşme işlemlerini yaparlar.


VGC International College Programları ve Ücretleri

Program Kategori Süre Ücret
Business Communications Business 1 Year CAD 5.785,00
Managing Customer Relationships Business 1 Year CAD 5.785,00
Applied Communications Business 2 years CAD 8.937,00

 


Okullar

Arbutus College
Canadian College of Technology and Business
Cornerstone International Community College
Greystone College
ILAC International College
Toronto School Of Management
Trebas Institute
VanWest College
VGC International College
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU