Bazı Referanslarımız

  Cana Turgut


YURTDISI DIL OKULLARI – KAPLAN SAN DIEGO

Dil okuluna gitmeye karar verdiğimiz zaman birçok yurtdışı eğitim firması ile görüştük fakat görüşmeler sonrasında ne gitmeye karar verdiğimiz bir ülke ne de bir okul oldu. Her acente her öğrenciye söyledikleri ve göndermek istedikleri okullara yönlendirdiler. Bu durum açıkçası bizi tatmin etmemişti. Sonrasında yolumuz Advice ile kesişti ve Advice ofisini aradım ve Harun Bey ile görüştüm. Ertesi gün ofislerine gittik. Bizim taleplerimizi dinleyen, ne istediğimizi anlamaya çalışan bir danışman ile karşılaştık. bir hafta sonra kararımız netleşti ve soluğu Advice ofisinde aldık.  

Kaplan International Dil Okulu'nun San Diego şubesine kayıt yaptırdık. Vize sürecimden Amerika'dan uçaktan inene kadar bizim yanımızda olan bir danışmanımız vardı. Bu güveni hissetmek de en önemlisi değil mi zaten?

Bu süreç için size en büyük tavsiyem ülke ve okul seçerken, kendinizin ne istediğine karar vermeli ve bunu danışmanınıza açıkça anlatmanızı öneririm. San Diego aklımızın ucundan dahi geçmemişti, fakat bizim için en güzel tercihmiş, İyi ki San Diego, San Diego bizim için en doğru yer Kaplan International ise doğru okuldu orada olmak hayatımda yaşadığım en güzel deneyimlerden biriydi.
Bana bu harika deneyimi bize yaşattığı için ASA'ya çok teşekkür ederim.

referans

  İletişim Formu!
!-- Google Tag Manager (noscript) -->