sliderslider

Demi Pair İrlanda

Bu program, bir çalışma programını İrlandalı bir aileyle yaşama deneyimi ile birleştirmek ve dil eğitimi boyunca aile evine yardımcı olmak isteyen kadın öğrenciler için tasarlanmıştır.

İngilizce dil eğitimi almak isteyip bütçesi sınırlı olan kadın öğrenciler bu program ile İrlanda dil okullarından birine 25 haftalık bir dil eğitimine kayıt olmanız ve Demi Pair programını seçmeniz halinde konaklamanızı ve üç öğün yemeğinizi ücretsiz hale getirebilirsiniz. Ekonomik yararlarının yanında İrlandalı bir ailenin yanında kalarak hem İrlanda kültürünü en yakından tanıma şansı  hem de İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek, akıcılığı artırmak ve İrlanda aile yaşamını tecrübe etmek için mükemmel bir yol sunar.

Bu programı sunan okullar; özenle seçilmiş ve kişisel olarak ziyaret edilen ailelere yerleştirmeyi sağlarlar.

Demi Pair İrlanda Work And Study Programına Kimler Katılabilir?

Demi Pair İrlanda programına 19 yaş üstü dil yeteneğini geliştirmek isteyen bütün kadın öğrenciler programa katılım sağlayabilirler.


Demi Pair İrlanda Work and Study Ücretleri Ne Kadar? 

İrlanda’da Demi-Pair programına kayıt olacak öğrencilerin gidecekleri süreye ve seçtikleri okula göre değişir. 25 haftalık Demi-Pair Work & Study programlarının eğitim fiyatları ortalama 3300 EUR’ dan başlamaktadır.


Demi Pair İrlanda Work and Study Başvuruları ne zaman yapılmalıdır?

İrlanda’da Demi Pair programına katılacak öğrencilerimiz yılın her dönemi dil eğitimi başvurusunda bulunabilirler. Başvurunuzu yapıp vize onayınızı aldıktan sonraki 1 – 1,5 ay içerisinde dil eğitiminize başlayabilirsiniz.


Demi Pair İrlanda Work and Study Konaklama İmkanları Nelerdir?

İrlanda’da Demi Pair Work and Study programına katılım sağlayacak kadın öğrencilerimiz program gereği İrlandalı bir aileyle beraber kalacaktır.Beraber kaldığı İrlandalı aile öğrenciyi evin bir parçası olarak görüp üç öğün yemek imkanı sunmaktadır.


Demi Pair İrlanda Work and Study Program İçin Vize Nasıl Alınır?

Demi Pair Work and Study İrlanda programına başvuran her Türk öğrenci, İrlanda vize başvurusu yapmak zorundadır. İrlanda Demi Pair Work and Study için başvurulacak vize türü, D tipi (uzun dönem) vizedir. 


Demi Pair İrlanda Work And Study Programı İçin Ücretsiz Danışmanlık

Demi Pair-İrlanda’da Work and Study Programıyla ilgili aşağıdaki konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz;

Okul, Program seçimi konusunda Danışmanlık 

Konaklama Seçenekleri hakkında Danışmanlık

Uçak bileti ve Vize İşlemleri Danışmanlığı

Sağlık Sigortası Danışmanlığı 

Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında 7/24 Destek ve Danışmanlığı

ve daha fazla bilgi için iletişim formumuza bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Work and Study

Ülkeler

Work and Study İrlanda

İrlanda, 2010’da Lonely Planet tarafından dünyadaki en dost canlısı ülke seçilmiştir. Türkiye’ye yaklaşık 4 saatlik uçuş mesafesindedir ve uçak biletleri Amerika, Kanada gibi uzak ülkelere göre çok daha ucuzdur.

Work and Study Malta

Malta hükûmeti, işçi açığını kapatmak amacıyla 2018 yılında yasada değişiklik yaparak Avrupa Birliği dışından gelecek yabancı öğrencilere de çalışma hakkı vermiştir.

Work and Study Avustralya

Dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin Work and Study Avustralya programını tercih etmesindeki en büyük neden ülkenin resmî dilinin İngilizce olmasıdır.

Work and Study Dubai

Dubai halkının neredeyse tamamı ingilizce bilmektedir. Ayrıca Dubai’de en az 12 haftalık İngilizce dil eğitimi almak isteyenlere çalışma fırsatı da verilmektedir.

Demi Pair - İrlanda

İrlandalı bir aileyle yaşama deneyimi ile birleştirmek ve dil eğitimi boyunca aile evine yardımcı olmak isteyen kadın öğrenciler için tasarlanan bir programdır.

Work and Study Nedir?

Work and Study programı öğrencilerin yurtdışında eğitim alırken bir yandan çalışma imkanı sunan programa verilen addır.

 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU