Work and Travel
Tam zamanlı bir üniversite öğrencisi olduğunuzda ve Work and Travel programına katıldığınız zaman yaşayacağınız duygular, fırsatlar ve deneyim skalasını hayal edin. Work and Travel programı yaz tatilinizi Amerika’da geçirme şansını yakalayabileceğiniz dünya çapındaki en popüler öğrenci programlarından biridir.

Amerika'nın en uzun süredir yürüttüğü kültürel değişim programıdır! ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir ve ABD'de tam zamanlı üniversite öğrencilerine, 1 ila 30 Eylül tarihleri ​​arasında ilave bir seyahat süresiyle ABD'de 5 aya kadar kalma fırsatı sunar. Amerikan kültürünü keşfetmenin, yaşam tarzının tadını çıkarmanın ve Amerikan rüyasını gerçeğe dönüştürmenin en kolay yoludur.

Sadece filmlerde gördüğünüz, farklı yiyecek çeşitlerini deneyin ve dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışın ve yeni uluslararası dostluklar kurarak tüm ünlü mekanları ziyaret ederiz. İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi ve iş deneyiminizi kazanmayı da unutmayın! Program ayrıca kendiniz hakkında yeni bir şey öğrenmek için bir şans olabilir ve gelecek planları ve hayat değiştiren kararlar için bir ilham kaynağı olabilir.

Advice Study Abroad, Work and Travel deneyiminizi gerçekleştirmeniz için her adımda sizin yanınızda.Karar verme, vize ve pasaport işlemleri, uçak bileti, iş seçimi, maliyetlerin hesap planlanması gibi tüm aşamalarda size tecrübe ve uzmanlığımızla hizmet veriyoruz.

Erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçiniz.

 


  İletişim Formu!