Work and Travel
Hayallerinizi Geciktirmeyin!

Work and Travelwork and travel

Work and Travel nedir?

Tam zamanlı bir üniversite öğrencisi olduğunuzda ve Work and Travel programına katıldığınız zaman yaşayacağınız duygular, fırsatlar ve deneyim skalasını hayal edin. Work and Travel programı yaz tatilinizi Amerika’da geçirme şansını yakalayabileceğiniz dünya çapındaki en popüler öğrenci programlarından biridir.

Amerika'nın en uzun süredir yürüttüğü kültürel değişim programıdır! ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir ve ABD'de tam zamanlı üniversite öğrencilerine, 1 ila 30 Eylül tarihleri ​​arasında ilave bir seyahat süresiyle ABD'de 5 aya kadar kalma fırsatı sunar. Amerikan kültürünü keşfetmenin, yaşam tarzının tadını çıkarmanın ve Amerikan rüyasını gerçeğe dönüştürmenin en kolay yoludur.

Sadece filmlerde gördüğünüz, farklı yiyecek çeşitlerini deneyin ve dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışın ve yeni uluslararası dostluklar kurarak tüm ünlü mekanları ziyaret ederiz. İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi ve iş deneyiminizi kazanmayı da unutmayın! Program ayrıca kendiniz hakkında yeni bir şey öğrenmek için bir şans olabilir ve gelecek planları ve hayat değiştiren kararlar için bir ilham kaynağı olabilir.

Advice Study Abroad, Work and Travel deneyiminizi gerçekleştirmeniz için her adımda sizin yanınızda.Karar verme, vize ve pasaport işlemleri, uçak bileti, iş seçimi, maliyetlerin hesap planlanması gibi tüm aşamalarda size tecrübe ve uzmanlığımızla hizmet veriyoruz.


Erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçiniz.

Work and Travel Sıkça Sorulan Sorular!

Work and Travel programı yaz tatilinizi Amerika’da geçirme şansını yakalayabileceğiniz dünya çapındaki en popüler öğrenci programlarından biridir.
4 senelik üniversitelerin Hazırlık, 1., 2. ve 3. ya da 4.sınıfında ya da yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi, En az orta seviye İngilizce ve 18-28 yaş arası olmak.
Work and Travel ücreti 2100$ – 2500$ arası kayıt tarihine göre değişir, Sevis Harcı 35$, Vize Harcı 160$
1 ila 30 Eylül tarihleri arasında ilave bir seyahat süresiyle ABD'de 5 aya kadar kalınabilir.
Kontenjan sınırı, iş fuarına katılma, indirim, Vize alma gibi handikapları kolay geçmek ve ekonomik uçak bileti gibi avantajlar sunar.

 


  İletişim Formu!