Work and Travel İş İlanları
Work and Travel programı kapsamında öğrencilerin çalışabileceği iş alanlarını geniş kapsamda turizm sektörü işleri olarak kategorize edebiliriz. Work and Travel'da öğrencilerin çalışabilecekleri iş çeşitlerine gelecek olursak ;
*Restoranlar
*Eğlence ve Su Parkları
*Oteller
*Havuzlar
*Hediyelik eşya dükkanları
*Kafeler
*Şekerciler
*Dondurmacılar
gibi iş yerleri sıralanabilir, bu işyerlerinde öğrencilerin çalışabilecekleri birçok farklı pozisyonlar bulunmaktadır. Bunlar, garsonluk, kasiyerlik, housekeeping, cankurtaranlık, komilik, aşçılık, aşçı yardımcılığı, bulaşıkçılık, satış danışmanlığı gibi işler olarak sıralanabilir.
Bu pozisyon ve iş yerleri öğrencilerin İngilizce seviyeleri, Amerika'da iş başlangıcı yapabilecekleri tarih ve öğrencilerin isteklerine göre ayarlanmaktadır.           

Work and Travel programında işler genel itibari ile yazlık tatil beldelerinde bulunmaktadır. Buralar New York City, Los Angeles vb gibi şehirlere göre daha ekonomik, daha güvenli ve sosyal olarak daha fazla öğrenciler için imkan barındırmasından dolayı öğrencilerin memnuniyet oranını yukarıya çeken bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.
Work and Travel programında  öğrencilerin çalışabilecekleri işler genel itibari ile doğu yakası dediğimiz bölgelerde bulunmak ile birlikte, orta Amerika ve batı Amerika'da  da bir çok iş seçeneği mevcuttur.


Erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçiniz.

 


  İletişim Formu!