Work and Travel İş İlanları
Hayallerinizi Geciktirmeyin!

Work and Travel İş İlanları
  

Work and Travel programı kapsamında öğrencilerin çalışabileceği iş alanlarını geniş kapsamda turizm sektörü işleri olarak kategorize edebiliriz. Work and Travel'da öğrencilerin çalışabilecekleri iş çeşitlerine gelecek olursak ;
*Restoranlar
*Eğlence ve Su Parkları
*Oteller
*Havuzlar
*Hediyelik eşya dükkanları
*Kafeler
*Şekerciler
*Dondurmacılar
gibi iş yerleri sıralanabilir, bu iş yerlerinde öğrencilerin çalışabilecekleri birçok farklı pozisyonlar bulunmaktadır. Bunlar, garsonluk, kasiyerlik, housekeeping, cankurtaranlık, komilik, aşçılık, aşçı yardımcılığı, bulaşıkçılık, satış danışmanlığı gibi işler olarak sıralanabilir.
Bu pozisyon ve iş yerleri öğrencilerin İngilizce seviyeleri, Amerika'da iş başlangıcı yapabilecekleri tarih ve öğrencilerin isteklerine göre ayarlanmaktadır.           

Work and Travel programında işler genel itibari ile yazlık tatil beldelerinde bulunmaktadır. Buralar New York City, Los Angeles vb gibi şehirlere göre daha ekonomik, daha güvenli ve sosyal olarak daha fazla öğrenciler için imkan barındırmasından dolayı öğrencilerin memnuniyet oranını yukarıya çeken bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.
Work and Travel programında  öğrencilerin çalışabilecekleri işler genel itibari ile doğu yakası dediğimiz bölgelerde bulunmak ile birlikte, orta Amerika ve batı Amerika'da  da bir çok iş seçeneği mevcuttur.


Erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçiniz.

Work and Travel Sıkça Sorulan Sorular!

Work and Travel programı yaz tatilinizi Amerika’da geçirme şansını yakalayabileceğiniz dünya çapındaki en popüler öğrenci programlarından biridir.
4 senelik üniversitelerin Hazırlık, 1., 2. ve 3. ya da 4.sınıfında ya da yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi, En az orta seviye İngilizce ve 18-28 yaş arası olmak.
Work and Travel ücreti 2100$ – 2500$ arası kayıt tarihine göre değişir, Sevis Harcı 35$, Vize Harcı 160$
1 ila 30 Eylül tarihleri arasında ilave bir seyahat süresiyle ABD'de 5 aya kadar kalınabilir.
Kontenjan sınırı, iş fuarına katılma, indirim, Vize alma gibi handikapları kolay geçmek ve ekonomik uçak bileti gibi avantajlar sunar.

 


  İletişim Formu!