Work and Travel Konaklama Çeşitleri
Hayallerinizi Geciktirmeyin!

Work and Travel Konaklama Çeşitleri
 

Work and Travel programının en çok merak edilen konaklama seçenekleri dir. Öncelikle olarak şunu bildirmek isteriz ki konaklama durumu öğrencilerin gidecekleri işyerlerine doğal olarak bölgelere, işveren durumuna ve bunun gibi pek çok farklı etkene göre değişiklik gösterebilmektedir.
Konaklama ayarlamaları 4 farklı şekilde ayarlanabilmektedir.
Bunlar ;
*İşveren tarafından ayarlanan konaklamalar
*Sponsor tarafından ayarlanan konaklamalar
*Advice Study Abroad tarafından ayarlanan konaklamalar
*Öğrencinin kendi ayarladığı konaklamalar
Olarak sıralanabilir.
Öğrenciler için konaklama çeşitleri ise;  ev konaklamalar, motel konaklamalar, yurt konaklamalar ya da hostel konaklamalar olabilmektedir.
Öğrenci konaklamaları bulunmuş olduğu bölge ve konaklama çeşidine göre değişmek ile birlikte haftalık 50 dolar ile 150 dolar arasında olabilmektedir.
Öğrenciler genel itibari odalarını diğer arkadaşları ile paylaşmaya hazır olmalıdırlar. Maliyetlerin düşük olduğu bu konaklamalarda odaları bir ya da birden fazla kişi ile paylaşmanız gerekebilir.


Erken kayıt avantajlarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçiniz.

Work and Travel Sıkça Sorulan Sorular!

Work and Travel programı yaz tatilinizi Amerika’da geçirme şansını yakalayabileceğiniz dünya çapındaki en popüler öğrenci programlarından biridir.
4 senelik üniversitelerin Hazırlık, 1., 2. ve 3. ya da 4.sınıfında ya da yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi, En az orta seviye İngilizce ve 18-28 yaş arası olmak.
Work and Travel ücreti 2100$ – 2500$ arası kayıt tarihine göre değişir, Sevis Harcı 35$, Vize Harcı 160$
1 ila 30 Eylül tarihleri arasında ilave bir seyahat süresiyle ABD'de 5 aya kadar kalınabilir.
Kontenjan sınırı, iş fuarına katılma, indirim, Vize alma gibi handikapları kolay geçmek ve ekonomik uçak bileti gibi avantajlar sunar.

 


  İletişim Formu!