Yurtdışında Üniversite Okumak - Kozminski Üniversitesi

   Polonya Üniversite Eğitimi   Polonya - Üniversiteler

Kozminski Üniversitesi

Kozminski Üniversitesi 1993 yılına Polonya’nın başkenti Varşova’da kurulmuş özel bir işletme okuludur. Üniversite, Polonya ve uluslararası akreditasyonların yanı sıra, programlarının ve hizmetlerinin kalitesini gösteren küresel ve ulusal eğitim sıralamalarında mükemmel sonuçlar elde ederek hem Polonyalı öğrencilerin hemde uluslararası öğrencilerin en çok eğitim almak istediği okullardan biri olmuştur. Üniversite bünyesinde çeşitli Lisans, Yüksek Lisans, MBA ve Doktora programlarını sunmaktadır. Bunların hepsi İngilizce olarak da sunulmaktadır.

2009'dan beri Kozminski Üniversitesi, dünyanın en iyi üniversitelerini içeren “Financial Times’ ın oluşturduğu İşletme Okulu Sıralamasında prestijli eğitim veren kurumlar arasında gösterilmiştir. Ayrıca, 17 yıl boyunca, “Perspektywy”, “Rzeczpospolita” ve “WPROST” tarafından yayınlanan Polonya’da eğitim veren okullar sıralamasında özel üniversitelerde ilk sırada yer almaktadır. Kozminski Üniversitesi ayrıca, Ulusal Akreditasyon Komitesi'nden yönetim, idare ve hukuk programları konusunda özel bir akreditasyon almıştır.

Kozminski Üniversitesi EQUIS, AMBA ve AACSB akreditasyonlarına sahiptir. Tüm dünyadan yalnızca yaklaşık 70 işletme okulu bu üç akreditasyona sahiptir. AACSB akreditasyonu, Yale ve Harvard gibi prestijli üniversitelere verilen özel bir uluslararası akreditasyondur.

Master programlarındaki uygulamalı eğitim sistemi ile son yıllarda Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Üniversite Master programlarından ''International Business and Management'' programı için Bradford University ile işbirliği yapmıştır ve Polonya da aynı zamanda İngiltere diploması almanızı da sağlamaktadır.


Kozminski Üniversitesi Bölümleri, Yurtdışında Eğitim Dili ve Yıllık Ücretler


Lisans Bölümleri

Eğitim Dili Bölümler Kaç Sömestir Yıllık Ücret
İngilizce İşletme     6 Sömestr 4050 Euro
İngilizce Finans ve Muhasebe     6 Sömestr 4050 Euro

Yüksek Lisans Bölümleri

Eğitim Dili Bölümler Kaç Sömestir Yıllık Ücret
İngilizce Digital Marketing     4 Sömestr 5250 Euro
İngilizce İşletme     4 Sömestr 4050 Euro
İngilizce International Business and Management     4 Sömestr 6000 Euro
İngilizce Finance And Accounting     4 Sömestr 4250 Euro
İngilizce European Business     4 Sömestr 9450 Euro
İngilizce Executive MBA     2 Sömestr 15000 Euro

Doktora Bölümleri

Eğitim Dili Bölümler Kaç Sömestir Yıllık Ücret
İngilizce İşletme     8 Sömestr 3500 Euro

Yurt Dışında Üniversite Okumak ile ilgili ayrıntılar için lütfen iletişim kurunuz!


  İletişim Formu!