Yurtdışında Üniversite Okumak - Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi MGU

   Ukrayna Üniversite Eğitimi   Ukrayna - Üniversiteler

Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi MGU

Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi2002 yılında kurulan International HumanitarianUniversity, OdessaOblast'ta bulunan kar amacı gütmeyen bir özel yüksek öğrenim kurumudur. Resmi olarak onaylanmış ve  Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından tanınan bir meslek yüksek öğrenim kurumudur. Üniversite çeşitli çalışma alanlarında resmen tanınan yüksek öğrenim derecelerine götüren kurslar ve programlar sunmaktadır.
Üniversitesi, günümüz itibari ile Bologna antlaşması dahilinde olup, 4. akreditasyon seviyesindedir.Üniversitenin, eğitim kadrosu 35 doktor ve 104 doktor adayı doçentten oluşmaktadır.

2003 yılında 100 öğrenci ile eğitime başlayan Üniversite günümüz itibariyle dünyanın birçok ülkesinden 3700 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversiteden mezun olan öğrencilerin diplomaları mavi diploma olup tüm Avrupa'da geçerli bir diplomadır. Eğer öğrenci Avrupa'da çalışmak isterse bu konuda önünde hiç bir engel bulunmamaktadır. OdessaGumanitarni Üniversitesi üç dilde eğitim vermektedir; Rusça ,Ukraynaca, ve İngilizce.


Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi MGU Bölümleri, Yurtdışında Eğitim Dili ve Yıllık Ücretler


Lisans Bölümleri

Eğitim Dili Bölümler Kaç Sömestir Yıllık Ücret
İngilizce Diş Hekimliği     8 3100 Dolar
Rusça Diş Hekimliği     8 2800 Dolar
Rusça Eczacılık     8 2500 Dolar
İngilizce Eczacılık     8 2850 Dolar

Yurt Dışında Üniversite Okumak ile ilgili ayrıntılar için lütfen iletişim kurunuz!


  İletişim Formu!