Yurtdışında Dil Eğitimi Sydney - Avustralya
Avustralya Da Önemli Bir Merkez;

Sydney Okyanusya kıtasında bulunan Avusturalya ülkesinin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Sydney ülkenin doğusunda ulunmaktadır ve New South Vales eyaletinin başkentidir. Avustralya da gezilecek yerlerin başında Sydney gelmektedir. Sydney ülkenin ekonomik açıdan en güçlü bölgelerinden biridir ancak buna rağmen başkenti değildir. Sydney şehrinin kuruluş tarihinin temelleri İngilizlerin istenmeyen suçluları buraya taşıması ile başlayıp Sydney şehrinin dünyaca ünlü sanat ve kültür merkezi haline gelmesi yönünde devam etmiştir. Kent Jackson Liman'ı kıyısında konumlanmıştır. Sydney, dünyaca merak edilen ve turistlerin ilgiyle akın ettiği merkezlerden birisi haline gelmiştir.

Sydney’e Ulaşım ve Sydney’de Ulaşım
Türkiye’den Sydney’e direk olarak uçuş bulunmamaktadır. Asya üzerinden veya Singapur üzerinden aktarmalı şekilde Sydney’e varabilirsiniz. Bu yolculuk yaklaşık olarak 20 saatlik bir süre kapsamaktadır.
Sydney toplu taşıma konusunda da gelişmiş bir metropol olarak karşımıza çıkmaktadır. Feribotlar, raylı sistem ve otobüsler şehrin her yanına yayılmış durumdadır.
Sydney' da Önemli Yerler;

Sydney şehrinde kesinlikle görmeniz gereken yerlerin başında Sydney Liman Köprüsü geliyor. Buraya yakın mesafede bulunan Sydney Opera Binası görülmeye değer yerlerden bir diğeri. 20. yüzyıl eserlerinden olan Sydney Opera Binası Danimarkalı ünlü mimar JornUtzon tarafından tasarlanmış ve 2003 Pritzker Mimarlık Ödülünün sahibi olmaya hak kazanmıştır. Diğer mimarlar arasından sıyrılarak 2007 yılında Dünya Mimarlar Listesine eklenmiştir. Darling Limanı, otellerin yoğun olarak konumlandırıldığı bir bölgedir.

Dil Eğitimi İçin Uygun Bir Bölge Sydney;

Avustralya için önemli bir yerleşim olan Sydney dil eğitimi almak için ideal merkezlerdendir. Sydney dil okullarında İngilizcenizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.Öğrenmenin en kolay yöntemlerinden birisi de uygulamalı eğitimdir. Uzmanlara göre kalıcılığı en yüksek olan dil eğitimi uygulamadan geçiyor. Sydney’de İngilizce pratik konusunda öğrencilere pek çok avantaj sunmaktadır.Dünyada görülmeye değer yüzlerce merkez var ancak Sydney bulunduğu konum ve küresel gelişimi sayesinde dil öğrenmek için ideal merkezlerin listelerinde en başta gelmektedir. Bu durumlardaneden Sydney'da dil eğitimi alınmalıdır? Sorusunun tam ve doğru yanıtıdır.

Yurtdışında Dil Eğitimi Sydney şehrindeki dil okulları;

  İletişim Formu!