sliderslider
 AM Language
 Atlas
 Clubclass
 EC
 English Path
 ESE
 Gateway School of English
 International House

Malta'ya Ulaşım | Malta'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Malta'da Dil Eğitimi |

Malta 5 takım adadan oluşan Avrupa kıtasının güneyinde ve Akdeniz’de bulunan bir ada ülkesidir. Başkenti Valetta şehridir. Ülke uzun süre İngiliz sömürgeciliğinin altında kalmasından dolayı İngilizce resmi dil olarak kullanılmakta ve halk tarafından bilinmektedir.

İngilizce hayatımızın vazgeçilmez bir dili olan ve mutlaka herkesin bilmesi gereken bir dil olarak hayatımızda yer edinmiştir. İngilizce eğitimi ve pratik açısından Malta Dünya'nın en iyi ülkelerinden biridir. Malta ülke ekonomisini turistler ve dil eğitimi almak için gelen öğrenciler ayakta tutmaktadır. Hal böyle olunca Malta’da birçok dil okulu bulunmaktadır. Gerek ülkemizden gerekse Dünya'nın diğer uçlarından pek çok insan İngilizce öğrenmek adına Malta’da dil eğitimi alarak yabancı dil kabiliyetlerini geliştirmektedirler. Malta sadece dil eğitimi değil üniversiteleri ile de meşhur bir ülkedir. Gezilecek ve görülecek birçok tarihi yapısı bulunmaktadır.

Malta'ya Ulaşım

Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan bir Avrupa ülkesi olmasından dolayı ülkeye giriş Türk vatandaşlar için vize ile mümkündür. Yeşil pasaport sahipleri 90 güne varan kalışlarında vizeden muaftır. Malta için schengen vizesi alınmaktadır ve bu vize ile diğer Avrupa ülkelerine seyahat edilmesi mümkündür. Malta’ya İstanbul’dan THY ile direk uçuş mümkündür ve Malta Hava Yolları Avrupa’nın bir çok şehrine direk uçuşlar düzenlemektedir. Malta yüz ölçümü bakımından küçük olmasından dolayı yürüyerek gezilebileceği gibi otobüsler ile de şehri gezmek mümkündür.

Malta'da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Malta pek çok tarihi yapıya sahip bir Avrupa ülkesidir. Başkent Valetta'da bulunan Katadrel ve kilise mutlaka görülmesi gerekilen yerlerin başında yer almaktadır.Azur penceresi ve tarihi binaları kesinlikle görmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Malta sosyal yaşam açısından da son derece de cazip bir ülkedir. Festa adı denilen festivalleri yaz boyunca sürmektedir. Ülkede sosyal aktivitelerin çokluğu birçok Avrupa ülkesi tarafından ziyaretçi akımına uğramasını sağlamaktadır.Siz de Malta ülkesine gelerek bu tarihi doğa güzelliklerine, durmak bilmeyen gece hayatına ve çeşitli kültürel aktiviteleri barındıran festivallerine yakından tanıklık edebilirsiniz.

Malta'da Dil Eğitimi

Malta dil eğitimi açısından Dünya'nın sayılı ülkelerinden birisidir. Malta’da bulunan dil okullarında pek çok profesyonel İngilizce eğitimi almış ve ana dili İngilizce olan öğretmenler eğitim vermektedir. Malta’da İngilizce eğitimi ile yabancı dilinizi geliştirerek kendinize en büyük yatırımlardan birini yapabilirsiniz. Neden Malta'da dil eğitimi alınmalıdır? Sorusuna cevap ise Malta dil eğitimi açısından büyük başarılara imza atan ve referansa sahip olan bir ülkedir cevabı verilebilir.

Malta’da bulunan dil okullarını görmek için tıklayınız.

Sizi Arayalım


 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU