Genel İngilizce Programı

Genel İngilizce programı, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini, samimi ve eğlenceli bir ortamda güven ve akıcılık yaratmaya odaklanarak geliştirir. İletişimsel bir yaklaşımla, öğrenciler çeşitli 'gerçek yaşam' durumlarında dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirirler. Genel İngilizce eğitimi, İngilizce konuşulan bir ülkede faaliyet gösterme ya da daha fazla araştırma ya da sınav hazırlık kurslarına devam etme konusunda size güven ve beceri kazandıracaktır.
İngilizce öğrenmek için nedenleriniz ne olursa olsun, tüm öğrencilerin sağlam bir temele ihtiyaçları vardır .Bu program, İngilizce dilinin her alanında gelişmenize yardımcı olacaktır: dilbilgisi, kelime bilgisi, konuşma, dinleme, telaffuz, okuma ve yazma.

Dil eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilerinin büyük bir çoğunluğu Genel İngilizce programlarını tercih etmektedir. Genel İngilizce kursları, 16 yaşından büyük ve her seviyeden öğrenciler için tasarlanmıştır.
Bu program ile yararlı dil becerileri ile iletişim kurma yeteneğinizi geliştireceksiniz:

- Farklı İngilizce metinleri okuma ve anlama
- Açıkça ve doğru yazabilme
- Konuşma ve tartışmalarda rahatlıkla yer almak
- Konuşulan İngilizcenin farklı çeşitlerini dinlemek ve anlamak
- Kolay ,anlaşılır telaffuz ile açık ve akıcı konuşma
- Dilbilgisi ve kelime hazinesi kullanma

Genel İngilizce Kursu Detayları

- Haftalık saatler: 15 veya 20
- Kurs Süresi: 1-52 hafta
- Temel (A1) ila İleri (C1) arasındaki tüm seviyeler
- Yaş : 16+
- Başlangıç tarihleri: herhangi bir Pazartesi *

Yurtdışı dil okullarında Genel İngilizce programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 ‘dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.


Dİl Okulu

Diğer Programlar

Hukuk İngilizcesi Programı

Bu program hukuk İngilizcesi ile ilgili terminoloji ve dil yapısını ilerletmek isteyen Avukatlar, Avukat adayları ve hukuk profesyonelleri için oluşturulmuştur.

Akademik İngilizce Programı

Akademik İngilizce Programı, bir üniversiteye veya ileride bir üniversiteye başvurmak isteyen öğrenciler içindir.

İş İngilizcesi Programı

Eğer kariyer hedeflerinizde uluslararası bir kurumda çalışmak gibi bir hedefiniz varsa branşınızla alakalı terimleri öğrenmeniz gerekmektedir.

Sınav Hazırlık İngilizce Programı

İngilizce öğrenen her bireyin hedefinde IELTS veya TOEFL gibi bir sınavdan gün geldiğinde iyi bir puan almak vardır.

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce programı, mümkün olan en kısa zamanda dil öğrenmek isteyen öğrenciler için önerilir. Bu dil kursu, hemen hemen her okul tarafından sunulmaktadır.

advice study abroad whatsapp