Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce programı, mümkün olan en kısa zamanda dil öğrenmek isteyen öğrenciler için önerilir. Bu dil kursu, hemen hemen her okul tarafından sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce programı standart olarak tam zamanlı, genellikle sınıf ortamında İngilizce eğitiminin haftada 22 ve 30 saatleri arasındadır. Her hafta yoğun bir şekilde İngilizce konuşarak, düşünerek ve çalışarak kısa sürede çok etkili bir şekilde dil becerilerinizi geliştirir ve hem öğrenciler hem de yetişkinler arasında çok popülerdir.

Hem yaş, meslek hem de seviyeye göre bölünmüş birçok farklı yoğun İngilizce programı vardır.
Yurtdışında kaldığınız sürece maksimum verim sağlamak istiyorsanız yoğun İngilizce programları sizin için önerilmektedir.

Yurtdışı dil okullarında Yoğun İngilizce programına katılmak, indirimli fiyat ve özel kampanyalardan yararlanmak için 0212-936 06 86 ‘dan bizi arayın, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmetlerimizden hemen faydalanın.


Dİl Okulu

Diğer Programlar

Genel İngilizce Programı

Genel İngilizce programı, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini, samimi ve eğlenceli bir ortamda güven ve akıcılık yaratmaya odaklanarak geliştirir.

Hukuk İngilizcesi Programı

Bu program hukuk İngilizcesi ile ilgili terminoloji ve dil yapısını ilerletmek isteyen Avukatlar, Avukat adayları ve hukuk profesyonelleri için oluşturulmuştur.

Akademik İngilizce Programı

Akademik İngilizce Programı, bir üniversiteye veya ileride bir üniversiteye başvurmak isteyen öğrenciler içindir.

İş İngilizcesi Programı

Eğer kariyer hedeflerinizde uluslararası bir kurumda çalışmak gibi bir hedefiniz varsa branşınızla alakalı terimleri öğrenmeniz gerekmektedir.

Sınav Hazırlık İngilizce Programı

İngilizce öğrenen her bireyin hedefinde IELTS veya TOEFL gibi bir sınavdan gün geldiğinde iyi bir puan almak vardır.

advice study abroad whatsapp