dil öğren
CES Dil Okulu | Edinburgh

CES Dil Okulu

   Edinburgh - İngiltere

   İngiltere - dil okulları

CES Dil Okulu | Edinburgh - İngiltere

CES Dil Okulları

CES
, 1976 senesinde kurulmuş, köklü bir dil okuludur. British Council akreditasyonuna sahip olan okul, aynı zamanda English UK üyesidir. CES Dil Okulları’nın Oxford, Londra, Leeds, Worthing ,Harrogate ve Edinburgh şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır. Yine okulun İrlanda Dublin’de yer alan merkezi ise şehrin merkezinde, Dublin Kalesi ve Trinity College ile de aynı cadde üzerinde konumlanmaktadır. Yaklaşık 30 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanından öğrenciye İngilizce eğitimi veren dil okulunun öğrencilerine sunduğu pek çok kurs programı bulunmaktadır.

CES Dil Okulları ve İngilizce Eğitimi Programları

CES Dil Okulları’nın sunduğu programlar arasında; genel İngilizce, yoğun İngilizce, özel IELTS hazırlık kursları, Cambridge sınav hazırlık kursu, iş İngilizcesi, birebir İngilizce ve öğretmenler için sertifika kursları gibi yabancı dil eğitimi kursları yer almaktadır.

Genel/Yoğun İngilizce Programı
Okulun sunduğu genel/yoğun İngilizce programı dâhilinde öğrenciler 20-30 ders görürler. Öğrencilerin programa dâhil olarak İngilizce eğitimi alabilmeleri için 16 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Genel İngilizce kursunun verildiği sınıfların mevcudu 15 iken, ders süreleri ise 45 dakikadır.

IELTS Hazırlık İngilizce Programı
IELTS, İngilizce dil seviyesi belirleme amacı ile yapılan ve uluslararası geçerliliğe sahip bir dil sınavıdır.CES Dil Okulları tarafından sunulan programlar içerisinde bu sınava hazırlık kursları da yer almaktadır. IELTS hazırlık programı haftada 30 ders olarak verilir ve programın süresi 2 ile 50 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Yine genel ve yoğun İngilizce programlarında olduğu gibi bu kurs programına katılım için de öğrencilerin en az 16 yaşında olmaları gerekmektedir. CES İrlanda ayrıca resmi olarak IELTS sınav merkezidir.

İş İngilizcesi Programı
Haftalık 30 ders olarak verilen iş İngilizcesi kursu, yine öğrenciler tarafından 30 saat olarak alınmaktadır. 45 dakika süren derslere katılım için 16 yaş şartı ve belirli bir seviyede İngilizce bilgisi aranmaktadır.

Neden CES?
CES Dil Okulları;yabancı dil eğitimi konusunda 30 yıllık tecrübesi, birbirinden modern sınıfları ve kaliteli öğretmen kadrosu İrlanda’nın en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Siz de CES Dil Okullarını tercih ederek okulun modern dil eğitiminden faydalanabilir, dersler sonrasında İrlanda’nın tarihi dokusunu inceleyebilir, şehirdeki çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz.
CES 2007 yılında ‘’Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu’’ ödülünü kazanmıştır. 2007 den sonra 5 yıl arka arkaya bu ödüle aday gösterilmiştir. 5 yıl aday gösterilen tek okul olma özelliğini korumaktadır.

CES Sosyal Aktiviteler
İngilizce eğitimi için CES Dil Okullarını tercih etmeniz durumunda okulun çevresini tanımanız adına düzenlediği tarihi ve turistik gezilerine katılabilirsiniz. Yine okul tarafından uluslararası yemek akşamları da düzenlenmektedir.
Advice Yurtdışı Eğitim DanışmanlıkCESdil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

CES Şubeleri
dil okulu
Harrogate / İngiltere
dil okulu
Leeds / İngiltere
dil okulu
Worthing / İngiltere


  İletişim Formu!