dil öğren
Chamber College Dil Okulu | Gzira

Chamber College Dil Okulu

   Gzira - Malta

   Malta - dil okulları

Chamber College Dil Okulu | Gzira - Malta

Chamber College, 2005 yılında Malta Adası’nda kurulmuş bir dil okuludur. Okul, Malta’da yer alan diğer dil okulları ile karşılaştırıldığında konaklama açısından daha fazla imkân sunmaktadır. Griza adı verilen sahile yürüme mesafesinde yer alan dil okulu, adanın meşhur Sliema kentine ise 15 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Merkeze yakın olan Chamber College, bütçe-kalite oranında iyi bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.
Chamber College Malta Dil Okulu ve Sunduğu İngilizce Eğitimi Programları
Genel İngilizce Programları
Chamber College, öğrencilerinin İngilizce eğitimi için pek çok kurs seçeneği sunmaktadır. Bunlardan ilki genel İngilizce kursudur. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi derslerin yanında anlama gramer, kelime ve telaffuz bilgisi gibi dersleri içeren kurs; haftanın 5 günü 4 ders olarak verilmektedir.
Yoğun İngilizce Kursu
Kısa sürede iyi bir sonuç almak isteyen bireyler için ideal bu kurs, Pazartesiden Cumaya 5 gün olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programında, genel İngilizce kursuna göre %50 daha fazla eğitim alır ve eğitin sürenizi çok daha verimli kullanırsınız.
Miniclass 20-Miniclass 30
Bu eğitim programları kalabalık sınıflar yerine küçük gruplar ile birlikte yabancı dil eğitimi almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 ya da 30 saat alınabilen bu kursta sınıfların mevcudu maksimum 6 kişidir.
Uzun Dönem İngilizce Kursu
Minimum 8 hafta süren kurs, haftada 20 ya da 30 saat seçenekleri ile sunulan genel ve yoğun İngilizce programıdır.
İş İngilizcesi Kursu
Chamber Collegetarafından sunulan İş İngilizcesi kurslarından yararlanabilmek için en az B1 seviyesini bitirmiş olmak gerekir. Haftada 20 ya da 30 ders seçenekleri ile sunulan kurstan daha iyi verim elde etmek için sınıfların mevcudu 6 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Sınavlara Hazırlık Kursları
Okulda İngilizce yeterlilik sınavları için farklı eğitim programları sunulmaktadır. Bu kurslar arasında; IELTS, TOEFL ve Cambridge dil sınavı kursları yer almaktadır.
Neden Chamber College?
Dil okulunda İngilizce eğitimi sunan öğretmenlerin tamamı TESOL sertifikasına ve FELTOM tarafından çalışma iznine sahiptir. Bunun yanında okulda 29 sınıf bulunmaktadır ve bu sınıflar içerisinde kalıcı öğrenmeyi sağlamak adına interaktif tahtalar yer almaktadır. Malta Adası’nda teknolojik imkânlar ile kaliteli bir dil eğitimi veren okul, aynı zamanda ücretsiz internet erişimi ve spor alanlarında indirim sağlamaktadır.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Chamber College dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 


  İletişim Formu!