dil öğren
Clubclass Londra

   Londra - İngiltere

Clubclass Dil Okulu   İngiltere - dil okulları

Clubclass / Londra / İngiltere

Clubclass İngilizce Okulu, 1999 senesinde Malta Adası’nın Swieqi şehrinde kurulmuştur. Swieqi şehri ise Malta’nın en gözde bölgesi olan Sliema’ya yaklaşık 15 dakika mesafede yer almaktadır. Ayrıca plajlara ve St. Julians’a da yürüme mesafesindedir. WYSTEC ve ALTO üyesi olan dil okulu, öğrencilerine okulda konaklama imkânı da sunmaktadır. Tatil kompleksi şeklindeki atmosferi ve modern sınıfları ile verimli bir İngilizce dil eğitimi sunan okul; FELTOM üyesidir ve bu hem eğitim hem de konaklama anlamında yüksek standartlara sahip olduğunu göstermektedir.

Clubclass ve İngilizce Eğitimi Programları
Clubclass Malta Dil Okulu, öğrencileri için pek çok kurs seçeneği sunmaktadır. İngilizce eğitimi için en verimli ortamı sunan okul; modern sınıfları ve alanında uzman öğretmenleri ile öğrencilerin yabancı dil seviyelerini geliştirmelerini amaçlamaktadır.

Genel İngilizce Kursu
Dil okulu, genel İngilizce kurslarında okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleri üzerine yoğunlaşır. Bunun yanında anlama, kelime bilgisi ve telaffuz gibi derslerin de bulunduğu bu program, öğrencilerin İngilizce konusunda kendilerine güvenmelerini ve İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmalarını amaçlamaktadır. Bunların yanında genel İngilizce kurslarında dersler, Pazartesiden Cumaya haftanın 5 günü, 4 ders olarak planlanmaktadır.

Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce programının takip edildiği bu kursta ise, kısa sürede sonuç almak adına yoğun İngilizce dersleri verilmektedir. Pazartesiden Cumaya haftanın 5 günü 6 ders olarak planlanan program ile siz de kısa sürede İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Miniclass 20-Miniclass 30
Miniclass programı, yabancı dil eğitimi için daha kalabalık sınıflar yerine daha küçük gruplarda eğitim almak isteyenler için düzenlenmiştir. Haftada 20 ya da 30 ders saati seçenekleri sunan kurstaki sınıflar ise en fazla 6 kişi olarak sınırlandırılmıştır.
Bunların yanında Clubclass İngilizceDil Okulu tarafından sunulan dil programları arasında; uzun dönem İngilizce kursu, İş İngilizcesi kursu ve IELTS, TOEFL ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık kursları da verilmektedir.

Clubclass Konaklama Seçenekleri
Clubclass konaklama konusunda öğrencilere birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle Malta şubesinde tüm konaklamaların okula yürüme mesafesinde olması ve okul binasında konaklaması olan tek okul olması Clubclass’ı ön plana çıkaran özelliklerdendir.

Konaklama Türleri:

  • Tek yatak odalı daireler
  • Paylaşımlı apart daireler
  • Hostel Konaklama
  • Öğrenci evleri
  • Aile yanı konaklama

Sosyal Aktiviteler
Güzel iklimi ve plajları sayesinde Malta’da eğlenmek ve gezmek için birçok seçenek vardır. Clubclass öğrencilerin daha çok pratik yapabilmesi ve daha çabuk kaynaşabilmesi için birçok ortam hazırlamaktadır. Clubclass’ı tercih eden öğrenciler gittiklerinde birçok aktiviteye katılma şansıbulurlar. Katılabileceğiniz bazı aktiviteler ;

  • Heart of Malta Tour
  • GozoScenicTour
  • Slient City Tour
  • BoatParty
  • Wine TastingTour

Clubclass öğrencilerine verdiği kaliteli eğitim dışında sunduğu imkanlar ve sosyal aktivelerle hem de ekonomik olması ile öğrencilerin sık tercih ettiği okulların başında gelmektedir.

 


  İletişim Formu!