dil öğren
DID Dil Okulu | Berlin

DID Dil Okulu

   Berlin - Almanya

   Almanya - dil okulları

DID Dil Okulu | Berlin - Almanya

DID (Almanca Eğitim)

DID Almanca Dil Okulu; 1970 yılında kurulmuş pek çok kuruluş tarafından tanınan profesyonel bir dil okuludur. DID’ın açılımı “Deutsch in deutschland”, açılımın anlamı ise “Almancayı Almanya’da öğren”dir. Okul, ismini aynı zamanda sloganı olarak kullanmakta ve bu slogandan yola çıkarak her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Almanca eğitimi vermektedir.
Almanca öğrenmek için DID Almanca Dil Okullarını tercih eden öğrenciler, sadece Almancayı öğrenmek ile kalmaz, aynı zamanda Almanya’nın kültürü ve yaşamı konusunda da bilgi edinme fırsatı bulurlar. 4 ayrı şubesi bulunan bu ünlü dil okulunun hemen hemen her şubesinde bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi ve öğrenci danışma bürosu yer almaktadır.
DID Almanca Dil Okulu ve Almanca Eğitimi Programları
DID, Almanya’nın 4 farklı şehrinde Almanca eğitimi vermektedir. Okulun şubelerinin bulunduğu bu şehirler; Berlin, Frankfurt, Hamburg ve Munich’tir. Dil okulu bu şubelerinde öğrencileri için farklı kurs programları sunmaktadır.
Standart Almanca Programı
DID Almanca Dil Okulutarafından sunulan standart Almanca dil kursu, özellikle hafta sonları Almanya’yı keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir. Çünkü bu kurs, hafta içi 5 gün olarak programlanmıştır ve 12.30’da son bulmaktadır.
Yoğun Almanca Programı
Haftalık 24 saat olarak programlanan kurs, Almanca pratiğini arttırmak ve bu dil konusunda hızlı ilerlemek isteyen öğrenciler için verilmektedir.
Premium Courses- En Yoğun Almanca Kursu
Haftada 28 derslik bu program, kısa süre içerisinde Almancasını geliştirmek isteyen bireyler için uygundur. Özellikle akademik öğrenciler tarafından ilgi gören program, aynı zamanda Almanya’da üniversite eğitimi alacak olanlar için de kaçırılmaz bir fırsattır.
Neden DID Almanca Dil Okulu?
Almanya’nın en kaliteli dil okullarından birisi olan DID’in en güçlü yanı, Almanca öğretmeye odaklanmış olmasıdır. Yaklaşık 35 yıldır Almancayı yabancı dil olarak öğreten okul, aynı zamanda EAQUALS’in bir üyesidir. Bunun yanında her yıl 5 binden fazla öğrenciye Almanca eğitimi veren en tanınmış kuruluşlardan birisi olma özelliğini de taşımaktadır.
Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
Dil okulu öğrencilerinin Almancayı pekiştirmeleri adına pek çok sosyal etkinlik düzenlemektedir. Bunlar arasında; Hofbrauhaus, Olympic Stadium ve English Garden gezileri de yer almaktadır. Siz de Almancayı Almanya’da öğrenmek ve öğrendiklerinizi sosyal aktiviteler ile pekiştirmek için DID Almanca Dil Okullarını tercih edebilirsiniz.
Advice Yurtdışı Eğitim DanışmanlıkDIDdil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz...

DID Şubeleri


  İletişim Formu!