dil öğren
Es Dubai Dubai

   Dubai - Dubai

Es Dubai Dil Okulu   Dubai - dil okulları

Es Dubai / Dubai / Dubai

ES Dubai dil okulu, 21. yüzyıl modernizmiyle harmanlanmış Doğu ve Batı'nın özelliklerini benzersiz ve uyumlu bir şekilde bir araya getiren çok samimi, misafirperver, güvenli bir şehir olan Dubai'nin merkezinde en yüksek akademik kalitede İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. İş, eğitim veya yaşam için dil becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size en uygun kurs seçeneğini ES Dubai’de bulabilirsiniz.

Okul Yeni Dubai'nin kalbindeki Jumeirah Göl Kuleleri'nde (JLT) bulunmaktadır. JLT elverişli bir konumda bulunmaktadır ve çok çeşitli sosyal aktivite alanlarını barındırmaktadır ve Dubai Marina Alışveriş Merkezi'ne ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okulun bulunduğu lokasyonaynı zamanda uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır.Bu bölgeyoğunlukluolarakAmerikanveİngilizvediğeravrupalımilletelerinikametettiğivebirçokişmerkezininbulunduğugelişmişbirbölgedir.
Okul içerisinde kafeterya, kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz ve sınırsız wifi bulunmaktadır. Okul binasında aynı zamanda market bulunmaktadır. Okulun bütün hocalarının ana dili ingilizcedir. Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Üniversite hazırlık programı
  • Özel Ders
  • IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • Konuşma kulübü

ES Dubai dil okulu Dubai’nin ilk ve tek uluslararası çapta eğitim sunan ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur. Okul öğrencilere vize sponsorluğu yapabilmekte ve tüm vize işlemlerini öğrenci adına yerine getirmektedir. Öğrencinin herhangi bir konsolosluğa gitmesine, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yoktur.
Okulun şuana kadar vize başarı oranı %100’dür. Dubai vize konusundaTürk vatandaşlarına yeterince esnek davranmaktadır. Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir.

Konaklama Seçenekleri:Öğrenci rezidansları ve yurtlardır.

Yasal Çalışma Hakkı

Es Dubai dil okulu aracılığı ile alacağınız vizetürü ilepart-time olarak çalışma hakkı elde edebilirsiniz.
12 hafta ve üstüdil eğitimine kayıt olan öğrenciler öğrenci vizesi ile Dubai’ye gelir ve yeterli ingilizceye sahip oldukları durumda iş bulabilir ve çalışabilirler. ES Dubai okulunda iş bulma konusunda full time olarak biri görevlidir ve çalışma talebi öğrencilere uygun iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır.
Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık  Es Dubaidil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları,konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs…öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.  İletişim Formu!