dil öğren
Eurocentres Dil Okulu | Berlin

Eurocentres Dil Okulu

   Berlin - Almanya

   Almanya - dil okulları

Eurocentres Dil Okulu | Berlin - Almanya

Eurocenters, 1946 senesinde Erhard Waespi tarafından “Bir fikir okula dönüşüyor” düşüncesi ile İngiltere’nin güney kıyısında yer alan Bournemouth’da kurulmuştur. Yabancı dil öğrenimini eğlenceli, zenginleştirici bir kişisel deneyim haline dönüştürme amacı ile yola çıkan Waespi, aynı zamanda kültürler arasında anlayışı ve farkındalığı arttırmayı da kendisine amaç edinmişti. Bu anlamda kurduğu okul, İngiltere’de İngilizce eğitimi amacı ile kurulan ilk dil okulu olma unvanına sahip olmasının yanında, öğrenciler için pek çok dil programı sunmaktadır.

İngilizce Eğitimi İçin Neden Eurocenters?
Bir dili kapsamlı olarak öğrenmek için tüm imkânlara sahip olan okul; konuşma, yazma, telaffuz ve dil bilgisi becerilerinizi sistematik olarak arttırmanıza imkân tanımaktadır. Teorik ve pratik dersler, sunumlar ve tartışmalardan oluşan eğitim sistemi sayesinde siz de yabancı dil eğitimi için Eurocenters’i tercih edebilir, hedefinize sağlam adımlar ile ulaşabilirsiniz.

Eurocenters Bünyesinde Sunulan Dil Programları
Eurocenters Dil Okulları’nın sunduğu İngilizce eğitimi programlarının başında Genel Dil Eğitimi programı gelmektedir. Bu program dâhilindeki dersler 20-25-20 saatlik yoğun kurslardan oluşur. Diğer bir program olan Akademik Çalışma Programı ise; yoğun kurs, özel çalışma ve sınav pratiği seçenekleri ile birlikte haftalık 30 ders olarak sunulmaktadır.

Tüm bunların yanında IELTS, TOEFL, CAE, FCE ve TOEIC gibi sınav programlarının yanında, B1 ve C1 seviyelerinde İş İngilizcesi programları da İngilizce eğitimi almak isteyenler için okulun sunduğu programlar arasında yer almaktadır.

Okulun Bulunduğu Merkezler
Eurocenters Dil Okulları; her yıl yaklaşık olarak 13 bin öğrenciyi Avrupa, ABD, Avustralya, Yeni Zelenda, Güney Afrika ve Japonya’da yer alan okullarına kabul etmektedir.

Eurocenters’in Kanada’da 2 adet şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler Toronto ve Vancouver şehirlerinde yer almaktadır. Toronto şubesi; büyük mağazalar, tiyatrolar ve gece kulüplerine yalnızca birkaç dakikalık mesafede yer alır. Okulda 14 büyük sınıf, bir bilgisayar odası, bir öğrenme merkezi, paralı otomatlar ve langırt yer alır.

Vancouver şubesi de Toronto şubesinde olduğu gibi restoran, alışveriş merkezlerine yakın mesafededir. Denize sadece birkaç dakikada ulaşılabilecek konumda bulunan okulda; 16 klimalı sınıf, bir öğrenme merkezi, WİFİ, paralı otomatlar ve yine langır bulunan öğrenci salonu mevcuttur.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Eurocentres dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Eurocentres Şubeleri
dil okulu
Floransa / İtalya
dil okulu
Msida / Malta


  İletişim Formu!