dil öğren
ILSC Dil Okulu | Brisbane

ILSC Dil Okulu

   Brisbane - Avustralya

   Avustralya - dil okulları

ILSC Dil Okulu | Brisbane - Avustralya
ILSC, 1991 yılından günümüze kadar öğrencilerin ilgi alanlarına cevap veren dinamik bir yaklaşımın yanı sıra teknoloji ve yeni küresel gelişmeleri kullanarak kaliteli eğitim programları sunma konusunda kendini ispatlayarak Kanada’nın en büyük dil okullarından biri olmuştur.

2013 ve 2014 yıllarında ILSC, endüstri seyahat ortakları tarafından Eğitim Seyahatleri Dergisi'nin dil eğitimi endüstrisindeki kaliteyi önemli bir şekilde kabul eden Yıldız Zinciri Okulu olarak seçilmiştir.

ILSC kendi bünyesinde bulundurduğu GreystoneCollege ve ILSC Business Collegekurrumları ile mesleki eğitim ve sertifika programları sunmaktadır.

Bulunduğu Şehirler
ILSC , Kanada'daki ilk okulunu açtığı günden beri, dil eğitiminde bir dünya lideri haline gelmiştir ve dünya çapında 4 ülke 9 şehire yayılarak büyümüştür.
Kanada: Vancouver, Toronto
Amerika: New York, San Francisco
Avustralya: Melbourne, Sydney, Brisbane
Hindistan: Yeni Delhi

 

Eğitim Sistemi
Eğitim, günlük yaşamdaki deneyimlerin bir parçası haline geldiğinde daha kolay ve kaliteli olmaktadır. Rol yapma, saha gezileri ve grup öğrenme etkinlikleri aracılığıyla yoğun öğrenme, dili daha hızlı bir şekilde entegre etmenize yardımcı olmaktadır. İnsanlar kendilerine güvenerek, rahat ve mutlu olduklarında en iyi şekilde öğrenirler.
ILSC’yi diğer okullardan ayıran nokta genel İngilizce programlarının yanında sunduğu derslerin çeşitliliğidir

Sunduğu Programlar
- Genel İngilizce
- Fransızca
- İş İngilizcesi
- Akademik İngilizce
- TOEFL hazırlık, TOEIC hazırlık
- Cambridge FCE, CAE hazırlık kursları yürütülmektedir.
- İletişim Becerileri
- Özel amaçlar için İngilizce (Müzik,Sanat vb.)

Fransızca Programı

Paris'in dışındaki dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri olan Montreal'de ILSC Fransızca programları sunmaktadır.

 

ILSC Pathway
ILSC'nin Üniversite PathwayProgramınını tamamlayan öğrenciler, TOEFL veya IELTS Testine gerek duymadan, Kanada ,Amerika ve Avustralya'daki 100'den fazla Üniversite, Kolej ve TAFE için dil giriş şartını yerine getirmektedir.

 

ILSC'de Konaklama Seçenekleri
ILSC , öğrencinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun geniş bir konaklama seçeneği sunar. Öğrenciler aile yanında kalmayı ve Kanadalı bir aile ile yaşayarak İngilizce öğrenmeyi seçebilirler. Aile yanında konaklama yerlerinin çoğu, ILSC konumlarından 40-60 dakika uzaklıktadır. İkinci bir seçenek olarak Öğrenci yurtları ;ekonomik fiyata temiz sade bir konaklama arayan bağımsız bir öğrenci için uygundur

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ILSC dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

ILSC Şubeleri


  İletişim Formu!