dil öğren
Kings Education Dil Okulu | Boston

Kings Education Dil Okulu

   Boston - Amerika

   Amerika - dil okulları

Kings Education Dil Okulu | Boston - Amerika

Kings Education 1957’den günümüze kadar eğitim programlarına ekledikleri çeşitlilikle beraber Amerika ve İngiltere de okullarında eğitime hızlı ve modern bir şekilde devam etmektedir. İngiltere ve Amerika’nın en popüler şehirlerinde 10 adet dil okulu bulunmaktadır. Popüler şehir merkezlerinde ki okullarından, gözde üniversitelerin kampüsünde bulunan okullara kadar, size en uygun okullarda kaliteli dil eğitimi ya da Pathway programları sunmaktadır.

Kings Education her düzeyde ‘öğrenci merkezli’ bir yaklaşım sergilemektedir. Uluslararası öğrencilerinin benzersiz ihtiyaçlarına yönelik yıllara dayanan deneyim ile öğrencilerin bireysel hedeflerini tanıyan ve mevcut becerileri, deneyimleri ve gelecekteki fırsatları için gerçek bir fark yaratacak şekilde eğitmeyi ve onlara rehberlik etmeyi misyonu olarak benimsemiştir.

Kings Education birçok önemli eğitim denetleyiciler tarafından akradite edilmiştir. Eğitim amaçlı çıktığınız bu yol için maddi harcama yapmanız ve zaman ayırmanız gerekecektir. Ayrıca geleceğiniz için de yatırım yapmaktasınız; bu durumu çok iyi bilen Kings Education dil eğitiminin verimli, başarılı ve eğlenceli olmasına odaklı bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Öyle ki, Kings Education hedeflenen İngilizce seviyesine ulaşılamaması durumunda öğrencilere hedeflenen İngilizce seviyesine gelene kadar ücretsiz eğitim garantisi vermektedir.

Kings Education Bulunduğu Şehirler

  • İngiltere ; Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth
  • Amerika; Boston, New York, Los Angeles

Sunduğu Programlar
Öğrenciler Kings Education’ın tüm lokasyonlarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programlarını bulabilirler. Kings Education, mesleki İngilizce kurslarıyla öne çıkmayı başarmış bir okul olmuştur. Kings Education’ın her şubesinde farklı bir branşda uzmanlar tarafından düzenlenen English Plus programları bulunmaktadır.

  • English Plus Programları

Öğrencilerinin her biri için kişiselleştirilmiş bir plan ve yol oluşturmayı hedefleyen Kings Education, eğitimin verimli olması için bir İngilizce kursundan çok daha fazlasını sunmaktadır.

  • English Plus +Moda, Sanat ve Tasarım  Oxford ve Londra

Bu program, sanatta başarılı olan ve bir sanat eseri portföyü hazırlarken İngilizce'ye ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir. Hem Kings Oxford hem de Kings Londra'da, uzman sanat derslerinin alınabileceği ve öğrencilerin kendi projelerinde çalışabilecekleri tam donanımlı bir sanat stüdyosu bulunmaktadır.

  • English Plus + Marketing ve Dijital Medya  Brighton

Bu program, dijital medyada, yaratıcı endüstrilerde çalışan ya da gelecekte çalışmayı planlayan öğrenciler için oluşturulmuştur. Özellikle pazarlama, yeni medya, dijital iletişim ve yaratıcı teknolojiler alanlarında kullanılan kelime dağarcığına odaklanarak, çok çeşitli iş ortamlarında özel dil gelişimini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

  • English Plus + International Business  Bournemouth

Bu program, İngilizce'yi liderlik, finans, reklam ve rekabet gibi uluslararası iş konuları ile birleştirmek isteyen öğrenciler için oluşturulmuştur. Modern iş dünyasının uluslararası bağlamında başarılı bir şekilde iletişim kurmak için gerekli becerilerinizi geliştirmenizi hedefliyorsanız bu program sizin için en idealidir.

  • English Plus + Hukuk  Londra

Uluslararası hukuk alanında kariyer planlaması yapıyorsanız eğer Kings Londra sizin için en iyi tercih olacaktır. Bu programla beraber ; Kriminal kelime bilgisi, mahkeme türleri, iş hukuku, fikri mülkiyet, şirket hukuku, mülkiyet hukuku; sunum becerileri; resmi mektup yazımı; yasal durum çalışmaları alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

  • English Plus + İşletme ve Finans –Londra

Bu program İngilizce becerilerinizi geniş bir yelpazede iş ve finansal bağlamlarda kullanacak şekilde geliştirecektir.

  • English Plus + Film  Los Angeles

Bu programın süresi spesifik tarihlerde olmaktadır. 12 hafta (7 Ocak, 8 Nisan, 30 Eylül 2019) veya - 4 hafta (Sadece yaz - 1 Temmuz, 29 Temmuz, 26 Ağustos 2019)
Bu program Film tarihi, senaryo yazımı, oyunculuk ve prodüksiyon da dahil olmak üzere film çalışmalarını kapsamaktadır. Öğrenciler, pratik film yapımı becerilerini öğrenir ve Motion, Soundtrack Pro, DVD Studio Pro ve Color yazılımı da dahil olmak üzere tam donanımlı bir Apple Mac video düzenleme eğitimine sahip olabilirler.

  • English Plus + Leadership

Dil gelişimini Amerikan girişimciliğiyle ve iş kültürüyle ilgili bilgilerle birleştirmek istiyorsanız, sizin için ideal bir kurs.

 

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Kings Education dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Kings Education Şubeleri


  İletişim Formu!