dil öğren
LAL Dil Okulu | Cape Town

LAL Dil Okulu

   Cape Town - Güney Afrika

   Güney Afrika - dil okulları

LAL Dil Okulu | Cape Town - Güney Afrika

LAL Dil Okulları
1984 senesinde kurulan LAL, amaca yönelik olarak oluşturulan programları ile kusursuz bir İngilizce eğitimi imkânı sunmaktadır. Daima standartlarını yükseltmeyi amaç edinen okul, British Council ve English UK’den de onaylıdır.

Bulunuğu Şehirler
İngiltere

  • Londra

Londra, dünyanın her bir ülkesinden 9 milyon insanın İngilizce konuşmak için bir araya geldiği bir şehirdir. İngilizceyi öğrenmek ve tüm dünyayı aynı zamanda tanımak istiyorsanız, LaL Londra şubesi sizin için en iyi seçeneklerden biri olabilir.

  • Torbay

İngiltere’nin sahil şehirlerinden birisi olan Torbay’de bir okulu yer almaktadır. Doğa yaşamını doyasıya yaşama imkânı bulacağınız bu şehirden Exeter ve Plymouth şehirlerine kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.
Malta

  • Sliema

Malta, Avrupa'daki en ziyaretçi dostu ülkelerden biridir ve bu da genç öğrenciler için İngilizce öğrenmesi için harika bir yer olmasını sağlamaktadır. Sliema, Malta’nın merkezinde mağazalar, restoranlar ve eğlence yerleri ile dolu popüler bir sahil kasabasında eğitimi eğlenceli hale getirin!
Güney Afrika

  • Cape Town

Cape Town'daki okul , şehir merkezinin gürültüsünden uzakta, plajlara ve eğlenceye yakın konumdaki sakin ve rahat bir tesis olan güzel SeaPoint'te yer almaktadır. 24 saat güvenlik denetimi ile kendi bünyesinde geniş sınıflara, bir restorana, yüzme havuzuna, geniş bir bahçeye ve barbekü alanına sahiptir.
Okul İrlanda ve Kanada’da ise partner kurumlarıyla beraber hizmet sunmaktadır.

LAL Dil Okulları ve İngilizce Eğitimi İçin Sunduğu Programlar
Genel İngilizce Kursları
LAL Dil Okulları tarafından pek çok dil programı sunulmaktadır. Bu programların başında da genel İngilizce kursları gelmektedir. Bu programda öğrenciler sınıflara yerleştirilmeden önce seviye tespit sınavına tabi tutulur. Ayrıca her öğrenciye bir danışman tahsis edilir ve bu danışman, öğrencinin gelişimini takip eder. Program dâhilinde haftada 15 ile 30 saat arasında ders alma hakkınız bulunmaktadır.

İş İngilizcesi Kursları
Kariyerini uluslararası alanda ilerletmek isteyen kişilere verilen bu kurslar, kişilere mesleklerine uygun eğitim alma şansı tanımaktadır. Kişiye özel birebir dersler ile desteklenen yabancı dil eğitimi, her öğrencinin bütçesine uygun bir ders programı hazırlanmasına imkân tanımaktadır.

Sınavlara Hazırlık Kursları
LAL Dil Okulları bünyesinde sunulan programlar arasında sınavlara hazırlık kursları da yer almaktadır. Bahsedilen bu sınavlar arasında Cambridge, TOEFL, IELTS, TOEIC ve SELT sınavları yer almaktadır.

Birebir İngilizce Kursları
Birebir İngilizce kursları, sınıf eğitimlerinde başarı sağlayamayan öğrenciler için verilmektedir. Bu eğitim, istenilen kursa ek olarak alınabilmektedir. Yani öğrenciler, iş İngilizcesi ve genel İngilizce gibi kurslara katılırken bir yandan birebir dersler ile İngilizce eğitimi anlamında ekstra destek alabilirler. Bu sayede öğrencinin İngilizcede yaşadığı sorunlar tespit edilerek uygun çözüm yolları geliştirilebilir.

Neden LAL Dil Okulları?
LAL, 18 genel ve 28 saatlik yoğun İngilizce programlarının yanında 15 kişilik sınıfları ile 20’yi aşkın farklı program seçeneği sunmaktadır. Bu programlar arasında İş İngilizcesi, Özel İngilizce ve dil sınavlarına hazırlık kursları yer almaktadır. Bunların yanında daha pek çok program seçeneği sunan okul, aynı zamanda kurulduğu ülkelerin yetkili birimleri tarafından onaylanmıştır. Ayrıca DELTA ve CELTA Training Centre tarafından da onaylıdır.

LAL Dil Okullarının Sunduğu Sosyal Aktiviteler
LAL Language Centers’ın şubelerinde İngilizce eğitiminin yanında çeşitli kültürel ve sosyal aktiviteler de sunulmaktadır. Okulun organize ettiği geziler ve turlar eşliğinde eğlenerek hem çevrenizi genişletebilir hem de İngilizce pratiği yapma şansı bulabilirsiniz.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık LaL dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları,konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

 

LAL Şubeleri


  İletişim Formu!