dil öğren
Leonardo da Vinci Dil Okulu | Floransa

Leonardo da Vinci Dil Okulu

   Floransa - İtalya

   İtalya - dil okulları

Leonardo da Vinci Dil Okulu | Floransa - İtalya

Leonardo da Vinci (İtalyanca Eğitim)
Leonardo da Vinci; 1977 yılında Floransa’da kurulmuş, kaliteli ve güvenilir bir atmosferde İtalyanca eğitimi veren ünlü dil okuludur. İtalya Eğitim Bakanlığı tarafından akreditasyonu olan okulun Floransa dışında Milano, Roma ve Siena’da da şubeleri bulunmaktadır. Öğrencilerin İtalyanca seviyesi ve yaşı ne olursa olsun eğitim veren okul, sınıfta öğrenilen teorik bilgileri sosyal aktiviteler ile desteklemektedir.
Leonardo da Vinci Dil Okulu ve Sunduğu İtalyanca Eğitimi Programları
Genel İtalyanca Programı
Leonardo da Vinci İtalyanca Dil Kursu tarafından sunulan programların başında genel İtalyanca kursu gelmektedir. Kurs, tüm yıl boyunca başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar 6 seviyeden oluşmaktadır. Bu kurs programı, özellikle günlük hayatta etkili iletişim kurmak isteyenler için tasarlanmıştır. Haftalık 20 ders olarak verilen kursta sınıfların mevcudu ise en fazla 12 kişidir.
Yoğun İtalyanca Programı
Okulun sunduğu yoğun İtalyanca kursu, daha çok kısa süre içerisinde İtalyancasını geliştirmek isteyen bireyler için düzenlenmiştir. Haftada 20 ders olarak planlanan kursta sınıflar 12 kişiden oluşmaktadır. Bunun yanında öğrenciler en az 1 haftadan en çok 48 haftaya kadar eğitim alma imkânına sahiptir. İtalyan eğitimi için öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kurslardan birisi olan yoğun İtalyanca programında her Pazartesi seviye belirleme testi yapılmaktadır.
Leonardo da Vinci Dil Okulunun İtalyanca eğitimikapsamında sunduğu diğer programlar arasında; Üniversiteye Hazırlık Programı, Moda Tasarım Hazırlık Programı, Uçuş Görevlileri İçin İtalyanca gibi kurslar da yer almaktadır.
Neden Leonardo da Vinci Dil Okulu?
Leonardo da Vinci dil okullarının tamamı bulundukları şehrin merkezinde yer alır. Yabancılara İtalyanca eğitimi verme konusunda uzman ve genç öğretmen kadrosu ile her seviyeye uygun İtalyanca dersleri vermektedir. Okul; sunduğu kaliteli yabancı dil eğitiminin yanında, bu eğitimi destekleyen sosyal aktiviteler de düzenlemektedir. Ayrıca engelli öğrenciler için tam donanıma sahiptir.
Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
Leonardo da Vinci dil okulları, öğrencilerinin İtalyancalarını geliştirmeleri ve İtalyan kültürüne yakından şahit olabilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler arasında; turistik geziler, film akşamları, şehir turları, yüzme, tenis, golf ve binicilik gibi etkinliklerdir.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Leonardo da Vinci dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs. öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


Leonardo da Vinci Şubeleri
dil okulu
Floransa / İtalya
dil okulu
Siena / İtalya


  İletişim Formu!