dil öğren
OHC Dil Okulu | Oxford

OHC Dil Okulu

   Oxford - İngiltere

   İngiltere - dil okulları

OHC Dil Okulu | Oxford - İngiltere

OHC English
OHC English, 1974 senesinde kurulmuş İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur. Her yıl 40 farklı milletten öğrencinin dil becerilerini geliştirmek amacı ile tercih ettiği bu okul, İngiltere’nin önce gelen dil okulları arasında yer almaktadır. Bunun yanında okulun 5 ülke 14 şehirde farklı noktalarda dil şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler;

İngiltere

  • Oxford ,Londra (Oxford St.), Londra (Richmond), Stratford

irlanda

  • Dublin

Amerika

  • New York, Boston, Miami

Kanada

  • Toronto, Vancouver, Calgary

Avustralya

  • Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

OHC İngilizce Eğitimi Programları
Genel İngilizce Standart Kursu
OHC English tarafından sunduğu genel İngilizce standart kursu; öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerini geliştirmek üzerine tasarlanmıştır. Öğrenciler aldıkları bu İngilizce eğitimi sayesinde güvenle ve akıcı bir şekilde günlük İngilizce konuşabilecek seviyeye gelmektedir. Özellikle eğitmenlerin deneyimi sayesinde öğrenciler İngilizce kelime telaffuzlarını doğru şekilde geliştirme imkânı bulurlar. Bu kurs programı haftada 15 saatten oluşmaktadır.

Genel İngilizce Yoğun Kursu
OHC Englishprogramları arasında yoğun İngilizce kursu da yer alır. Bu program kısa sürede ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlanmıştır. Genel İngilizce yoğun kursu haftada 30 saat alınmaktadır. Bu 30 saatin 15’inde öğrenciler genel İngilizce öğrenirler. Diğer 15 saatinde ise konuşma, telaffuz, sınavlara hazırlık ile İş İngilizcesi dersleri alırlar.

İngilizce Konuşma ve Telaffuz Kursu
Dil okulu tarafından sunulan programda ise öğrencilerin İngilizceyi akıcı ve net bir şekilde konuşmaları amaçlanmaktadır. Bu program 12 haftalık eğitimlerden oluşur. Ancak öğrencilerin bu programı tercih edebilmeleri için en az “PreIntermadiate” seviyesinde İngilizce dil seviyesine sahip olmaları gerekir.

Birebir İngilizce Kursu
İngilizce eğitimi için OHC tercih eden öğrenciler, dilerlerse birebir İngilizce kursu da alabilirler. Öğrenciler bu programdan istedikleri ders saati kadar yararlanabilirler.

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kursu
Yukarıda bahsedilen programlar dışında dil okulunda IELTS, CAE ve FCE gibi sınavlara hazırlık için kurs programları sunulmaktadır.

Neden OHC English ?
Öğrencilerin bu dil okulunu tercih etmeleri için pek çok neden sayılabilir. Bunların en başında da kursun yaklaşık 30 yıllık İngilizce eğitimi tecrübesi sayılabilir. Bunun yanında OHC English yüksek akademik standartları ile uluslararası bir üne sahiptir. Bu anlamda 40’dan fazla milletten öğrencisi bulunmaktadır. Ayrıca okul ders sonları ve hafta sonları çeşitli sosyal aktiviteler de düzenlemektedir.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık OHC English dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları,konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

OHC Şubeleri


  İletişim Formu!