dil öğren
Oxford International Dil Okulu | Brighton

Oxford International Dil Okulu

   Brighton - İngiltere

   İngiltere - dil okulları

Oxford International Dil Okulu | Brighton - İngiltere


Oxford International
, Londra’da 2. Zone’da yer almaktadır. Dil okulundan İngilizce eğitimi alan öğrenciler, Londra deneyimini yüksek ücretler ödemeden yaşayabilme imkânı bulmaktadır. 1991 senesinde David Brown ve Robert Darell tarafından kurulan okul, Eylül ve Ocak ayları eğitim dönemlerinde İngiltere’de üniversite öğrencileri için yurtdışı turları organize ederek faaliyete başlamıştır.

İngilizce Eğitimi İçin Neden Oxford International?
Yurtdışında İngilizce Eğitimi almak isteyen bireylerin Oxford International’ı tercih etmesi için pek çok neden bulunmaktadır. Bunların başında da İngilizce dil okulunun sahip olduğu e-öğrenme olanağı yer almaktadır. Yine okul; interaktif beyaz tahtalı geniş modern sınıflara, üç bilgisayar sınıfına ve iki öğrenci salonuna sahiptir.

Oxford International dil kursları esnek tarihlidir. Geniş bir yelpazede program sunan okul, her yaşa ve seviyeye uygun programlar düzenlemektedir.

Oxford Internatıonal Dil Programları
Okulun sunduğu İngilizce eğitimi programları arasında genel İngilizce yer almaktadır. İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ideal olan bu programda kelime ve dil bilgisi derslerinin yanında, İngilizce yazma ve anlama becerilerini geliştirmeye yönelik dersler de yer almaktadır. Öğrencilerin İngilizceyi akıcı ve doğru konuşmaları için özel metotlar kullanan dil okulu, deneyimli eğitim kadrosu ile kaliteli bir genel İngilizce eğitimi vermektedir. Genel İngilizce kursundaki dersler ise 60 dakika sürmektedir.

Oxford International’ın yabancı dil eğitimi için sunduğu programlar arasında IELTS hazırlık kursu da bulunur. IELTS, dünya standartlarında İngilizce yeterlilik ölçme sınavıdır. Dil okulunun sunduğu hazırlık kursu ile öğrenciler, bu sınava güvenle hazırlanmakta ve istedikleri başarıyı elde etmektedirler.

Bunların yanında okul, öğrencileri Cambridge Certificates sınavlarına hazırlamakta ve iş İngilizcesi kursları da vermektedir. Öğrencilerine ders çalışma ve güzel vakit geçirip sosyalleşecekleri konforlu ortamlar sunan Oxford International’ın öğrenci yurtları ise market ve ulaşım hatlarına sadece birkaç dakikalık mesafede yer almaktadır. Yine öğrenciler yurtların yanında, okulun hemen yanında yer alan paylaşmalı daireler ya da aile yanı konaklama seçeneklerini de değerlendirebilirler.

Okulun Bulunduğu Merkezler
Oxford Internatıonal, İngiltere’nin farklı şehirlerinde okullara sahiptir. Bu okullar; LondonGreenwich, Oxford ve Brighton’da yer almaktadır. Ayrıca Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde Amerika’nın ise San Diego şehrinde okullları bulunmaktadır.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Oxford International dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

 

Oxford International Şubeleri


  İletişim Formu!