dil öğren
Sprot Shaw Language College Vancouver

   Vancouver - Kanada

Sprot Shaw Language College Dil Okulu   Kanada - dil okulları

Sprot Shaw Language College / Vancouver / Kanada

SSLC ( SprottShaw Language College )

Sprott Shaw Language College, 1903 yılında Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da kurulmuştur. İngilizce eğitimi için bu dil okulunu tercih eden öğrenciler, hafta sonları şehrin güzelliklerini keşfetmek için gezintiye çıkabilir, meşhur Niagara Şelaleleri’ne düzenlenen turlara katılabilir ya da son derece hareketli buz hokeyini izleyebilirler.
SSLC ( Sprott Shaw Language College ), her yıl dünyanın dört bir yanında öğrencileri kabul etmektedir. Bunun yanında okulun Toronto dışında farklı 3 şehirde daha şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler; Victoria, Vancouver ve Surrey şubeleridir. Dil okulunun bu şubeleri, toplu taşımaya yakın noktalarda konumlanmıştır.
SSLC ( Sprott Shaw Language College) ve Sunduğu İngilizce Eğitimi Programları
Sprott Shaw Language College, öğrencilerinin farklı ihtiyaçlarına göre kurslar düzenlemektedir. Bu kursları şöyle sıralayabiliriz:

 • Birleştirilmiş İngilizce Kursu
 • Öğleden Sonra Seçmeli Dersler Kursu
 • İş İngilizcesi
 • TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu
 • Beceri Geliştirme Odaklı İngilizce Kursu
 • Çeviri ile İngilizce Kursları
 • Hava Yolu Ulaşımı Kabin Memurları için İngilizce Kursu
 • IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
 • TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
 • Cambridge FCE Sınavına Hazırlık Kursu
 • Cambridge CAE Sınavına Hazırlık Kursu
 • Power Speaking and Modern Media Programı

İngilizce eğitim kursları ile öğrenciler ay boyunca dil pratiği yaparken bir yandan da yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşirler. Ayrıca dil okulu, Surrey kampüsünde ailecek eğitim alma imkânı da sunmaktadır. Bunların yanında öğrenciler talep etmeleri durumunda öğleden sonraları seçmeli ücretsiz kurslar ve workshoplar ile kurslarını daha da zenginleştirebilirler.
Neden SSLC ( Sprott Shaw Language College)?
SSLCİngilizce eğitimi müfredatı ve materyalleri, kursun kendi eğitmenleri tarafından hazırlanmaktadır. Yine bu müfredat ve materyaller 20 yıldır başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bunların yanında dil okulu her seviye ve yaştan (6+) öğrencileri kabul etmektedir. Burs ve ödül imkânları da sunan SSLC, öğrencilerinin seviyelerine uygun eğitim programları ile tercih edilebilirliğini her geçen gün daha da arttırmaktadır.
Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
Dil okulu, kurs boyunca öğrencileri için farklı sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktivitelerin başında da hoş geldin partisi yer almaktadır. Ayrıca kahve ve sohbet, şehir turu, yoga, buz pateni ve hafta sonu gezileri de organize edilmektedir.

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık SSLC dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları,konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Sprot Shaw Language College Şubeleri


  İletişim Formu!