dil öğren
VGC Vancouver

   Vancouver - Kanada

VGC Dil Okulu   Kanada - dil okulları

VGC / Vancouver / Kanada

VGC International College, 2003 senesinde Kanada’nın Vancouver şehrinde kurulmuş bir dil okuludur. Alanında uzman öğretmenleri ve modern öğretim programları ile Kanada’daki dil okulları arasında ön plana çıkan VGC International College, yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.
Dil okulu, 60 farklı ülkeden öğrenciye kaliteli bir yabancı dil eğitimi vermektedir. Rahat kampüs ortamı ve deneyimli eğitim kadrosu ile her geçen gün tercih edilebilirliğini arttıran VGC, öğrencileri için pek çok dil programı sunmaktadır.
VGC International College ve Sunduğu İngilizce Eğitimi Programları
VGC Dil Okulu, Vancouver’da yer alan butik bir dil okuludur. Butik bir okul olması nedeniyle de öğrencilerine birebir İngilizce eğitimi alma imkânı tanımaktadır. Bu anlamda Vancouver şehrinde iki farklı binasında dil kursları vermektedir.
Genel İngilizce Programı
Dil okulunun sunduğu kurslardan ilki Genel İngilizce programıdır. Haftada 28 saat olarak verilen dersler ile öğrenciler İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme imkânı bulmaktadır.
Yoğun İngilizce Programı
VGC International College, kısa sürede İngilizcesini geliştirmek isteyen bireyler için Yoğun İngilizce dersleri de vermektedir. Bu dersler Genel İngilizce kurslarına göre daha yoğun geçmektedir ve bu anlamda haftada 36 ders olarak görülmektedir.
Sınav Hazırlık Kursları
VGC, uluslararası anlamda dil yeterliliğini ölçen sınavlar için hazırlık kursları da sunmaktadır. Bu sınavlar arasında IELTS ve TOEFL sınavları yer almaktadır.
Tüm bunların yanında dil okulunun İngilizce eğitimi için sunduğu daha pek çok program bulunmaktadır. Bunlar arasında; öğleden sonra ek dersler, Pathway-Üniversite Hazırlık, İş İngilizcesi Sertifika Programları, Uluslararası İşletme Seminerleri, Birebir Kurslar ve yaz okulu programları yer almaktadır.
Neden VGC International College?
VGC, kurs programları dâhilinde verdiği derslerinde akıllı tahtalar kullanmaktadır. Bu modern eğitim araçları sayesinde öğrencilerin İngilizceyi daha hızlı ve kalıcı bir şekilde öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Yine dil okulu öğrencileri için ücretsiz internet erişimi ve çalışma laboratuvarı dil pratik atölyesinde öğrendiklerini pekiştirme imkânı sunmaktadır.
Okulun Sunduğu Sosyal Aktiviteler
VGC tarafından öğrencilerin İngilizce pratiği yapmaları adına düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler ile Rocky Montains’a gidebilir, karaoke gecelerine katılabilirsiniz.

 

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık VGC dil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları , konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 


  İletişim Formu!