sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Anglo Continental

İngiltere Bournemouth Anglo Continental Dil Okulu

Anglo Continental Bournemouth dil okulu 1950 yılından bu yana hizmet vermekte olup İngiltere’deki en büyük kampüse sahip okullardan biridir. Şehir merkezinde yer alan okul merkezi yerlere ve plaja yürüme mesafesindedir.

Anglo Continental Bournemouth dil okulu 75 sınıf kapasitesinde ve sınıfları maksimum 15 kişiliktir. Okula katılım için istenen minimum yaş 16’dır. Dil okulu birçok yönden donanımlıdır. Okul binasında tv odası, bilgisayar sınıfı, kablosuz internet, kütüphane gibi alanlar yer almaktadır. Okul tekerlekli sandalyenin girişine uygun olduğu için engelli bireylerin erişimine uygundur. Dil okulunda birçok sosyal etkinlik ve kültürel geziler desteklenmektedir. Bu sayede öğrenciler İngiliz kültürünü tanımanın yanı sıra yabancı dil pratiği yapma imkanı bulmaktadırlar.

Anglo Continental - Bournemouth Dil Okulu programları arasında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Tatil Programı, Gençlere Yönelik Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS sınavlarına hazırlık, Yöneticiler İçin İngilizce, Satış İngilizcesi, Profesyonellere Yönelik İngilizce, Tıp İngilizcesi yer almaktadır. Program süreleri haftalık 2-52 hafta arasında değişmekte olup bu süreler programın türüne göre değişmektedir.

Anglo Continental Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £
25Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £
30Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £Normal Fiyat: £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
130 £ 60 £

Sizi Arayalım
Bournemouth Dil Okulları

Anglo Continental
 Anglo Continental
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU