sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Berlitz

İrlanda Dublin Berlitz Dil Okulu

Berlitz Dublin Dil Okulu, 1900 yılında kurulmuş ve şu ana kadar binlerce öğrencinin ingilizce hedeflerine yardımcı olmuş  İrlanda’nın en köklü okullarının başında gelmektedir. Berlitz Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde olması yanı sıra Grafton Street alışveriş merkezine 5-6 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca okul sunmuş olduğu uygun fiyatlarla da öğrencilerin ilgilisi çekmektedir.

Berlitz Dublin Dil Okulunda öğrenciler maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Ayrıca Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi gibi öğrencilerin akademik planlarına göre seçim yapabileceği kurs imkanları sunmaktadır. Belirtz Dublin Dil Okulu; ingilizce seviyenize göre iş garantisi veren tek okul konumundadır. 

Okulun tüm sınıflarında TV bulunmakla birlikte, okul içerisinde kafeterya ve bilgisayar odaları bulunmaktadır. Ayrıca okul haftanın belirli günleri ücretsiz olarak şehir turu , parti veya müze gezisi gibi etkinlikler düzenlemektedir.


Berlitz Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Dublin Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Twin English Centre
 Twin English Centre

Berlitz Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Dublin
Dublin
Manchester
Manchester
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU