sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / Berlitz

Berlitz logo
İrlanda Dublin Berlitz Dil Okulu

Berlitz Dublin dil okulu şehir merkezinde Trinity College Dublin’e oldukça yakındır. Merkezi konumda olmasından dolayı birçok merkezi noktaya ulaşım kolaydır ve bu bakımdan pek çok öğrencinin ilgisini çekmektedir.

Berlitz Dublin dil okulu 7 derslik kapasitesinde olup maksimum öğrenci kapasitesi 100’dür. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul tarafından öğrencilere pek çok imkan sunulmaktadır. Bunlar arasında kütüphane, bilgisayar odası, kablosuz internet gibi olanaklar yer almaktadır. Okul ayrıca kültür gezileri ve sosyal etkinliklere de imkan sağlamaktır. Bu geziler ve aktivitelere katılan öğrenciler Dublin şehrini daha yakından tanımakta ve burada yabancı dillerini pratik yapma imkanı bulmaktadırlar.

Berlitz Dublin dil okullarında sunulan programlar 30 derslik standart ve yoğun program olmak üzere 20 derslik Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, ILETS,  sınavına hazırlık gibi programları kapsamaktadır. Sınavlara hazırlık programları 2-12 hafta arasında, diğer programlarının süreleri ise 1-52 hafta arasında değişmektedir.

Berlitz Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Swan
 Swan
Twin English Centre
 Twin English Centre
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU