sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / British Study Centres

British Study Centres logo
İrlanda Dublin British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers Dublin dil okulu canlı bir Avrupa başkenti olan ve büyüleyici bir tarih sunan Dublin şehrinin merkezinde yer almaktadır. Okul Dublin’in ana caddesi O’Connell Caddesi’ne yürüme mesafesindedir. Cadde üzerindeki mağazalara, restoranlara ve kafeteryalara çok yakındır. Şehir JP Morgan, Citibank, Google, Facebook gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin merkezi haline gelmesi dolayısıyla genç personel için iş olanakları bakımından zengin bir hale gelmiştir. Bu bakımdan British Study Centers Dublin dil okulu pek çok öğrenciyi cezbetmektedir.

British Study Centers Dublin dil okulundaki sınıflar ortalama 11 olup en fazla 14 kişiliktir. Okula katılım için belirlenen minimum yaş sınırı 16’dır. Okul bünyesinde öğrencilere sunulan hizmetler arasında bireysel çalışma merkezi, dinlenme alanı, bedava kablosuz internet, iş arayan öğrenciler için ücretsiz rehberlik ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

British Study Centers Dublin dil okulunun programları Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizce, IELTS, TOEFL, ve TOEIC sınavlarına hazırlık programlarından oluşmaktadır. Kurs süreleri 1-48 hafta arasında değişmekte olup kurslar başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm seviyeleri kapsamaktadır.

British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Swan
 Swan
Twin English Centre
 Twin English Centre

British Study Centres

Dil Okulunun Diğer Şubeleri

York
York
Dublin
Dublin
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Edinburgh
Edinburgh
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU