sliderslider
Dil Okulu | Okullar | British Study Centres

İngiltere Londra British Study Centres Dil Okulu

İngiltere’nin farklı şehirlerinde şubeleri bulunan British Study Centers dil okullarının Londra şubesi şehir merkezinde yer almaktadır. Okul merkezi bir konumda olması nedeniyle Oxford Street ve Baker Street gibi merkezi noktalara çok yakın olup birçok önemli alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir. İngiltere’nin merkezi şehrinde olması ve birçok konuma yakınlığı sebebiyle British Study Centers London Central dil okulu pek çok öğrencinin tercihi olmaktadır.

British Study Centers London Central dil okulu 33 sınıf ve 225 öğrenci kapasitesindedir. Sınıf mevcutları en fazla 14 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul bünyesinde pek çok olanak öğrencilere sunulmaktadır.

British Study Centers dil okulunun programları Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE sınavlarına hazırlık programları, 50 yaş üstü insanlar için özel İngilizce grupları yer almaktadır. Programların süreleri program türüne göre değişmektedir. Programlar başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviye için uygundur.


British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

British Study Centres Dil Okulunun Diğer Şubeleri

York
York
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Brighton
Brighton
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU