sliderslider
Dil Okulu | Okullar | British Study Centres

İngiltere Manchester British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers Manchester dil okulu, İngiltere’nin en arkadaş canlısı şehirlerinden ve seyahat alanındaki en iyi 10 şehirden biri seçilen Manchester şehrinin merkezindedir. 2016 yılında 25. yılını kutlayan okul şehrin bilinen en eski dil okulu olma özelliğini taşımaktadır. 

British Study Centers Manchester Dil Okulu 220 öğrenci kapasitesindedir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Sınıf kapasiteleri ortalama 11 olup en fazla 14’tür. Viktorya döneminden kalma tarihi bir binada hizmet veren okulda interaktif projektörler, plazma ekran, bilgisayar odası, sıcak ve soğuk içecekler sunan otomatlar, xbox, masa tenisi gibi oyunlar bulunmaktadır. Bu faaliyetlerle öğrenciler ders dışı zamanlarını keyifle geçirmektedirler.

British Study Centers dil okulunda yer alan programlar Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE ve OET sınavlarına hazırlık programlarıdır. Kurs süreleri 1-48 hafta arasındadır. Ders saatleri haftalık 20, 25 veya 30 saat olabilmektedir. Kurslar A2’den C1 seviyesine kadar uygundur.


British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Manchester Dil Okulları

Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
EC
 EC
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group

British Study Centres Dil Okulunun Diğer Şubeleri

York
York
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Brighton
Brighton
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU