sliderslider
Dil Okulu | Okullar | British Study Centres

İngiltere York British Study Centres Dil Okulu

British Study Centers York dil okulu İngiltere’nin en karizmatik ve tarihi şehirlerinden biri olan York’ta Equals tarafından akredite edilen tek okul özelliğini taşımaktadır. Gürcü binalarına ev sahipliği yapmakta olan dil okulu şehrin merkezi bir konumunda bulunmakta olup York Minister, Shambles, Museum Gardens gibi kültürel ve turistik merkezlere yakındır.

British Study Centers York Dil Okulu 150 öğrenci kapasitesindedir. Okula katılım için yaş sınırı 16’dır. 50 yaş üzeri öğrencilere yönelik programlar için yaş sınırı en az 50’dir. Sınıf kapasiteleri ortalama 11 olup en fazla 14’tür. Okul kadrosunda deneyimli bir ekip çalışmaktadır. Okul bünyesinde bedava internet gibi pek çok hizmet öğrencilere sunulmaktadır.

British Study Centers York dil okulunun programları arasında Genel İngilizce, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE, CAE sınavlarına hazırlık programları ile 50 yaş üzeri öğrencilere yönelik programlar yer almaktadır. Kurslar yeni başlayanlardan profesyonel seviyeye kadar tüm seviyeler için uygundur. Kurs süreleri 1-48 hafta arasında olup bu süre seviyeye göre değişmektedir.


British Study Centres Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımBritish Study Centres Dil Okulunun Diğer Şubeleri

York
York
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Brighton
Brighton
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU