sliderslider
Dil Okulu | Okullar | CES

İskoçya Edinburgh CES Dil Okulu

CES Edinburgh dil okulu İskoçya’nın başkenti Edinburgh şehrinde yer almaktadır. Okulun içinde bulunduğu şehir ortaçağa özgü havası ve şık tasarımlı binalarıyla pek çok öğrencinin ilgisini çekmektedir. Okul bu büyüleyici şehrin merkezine çok yakın bir konumdadır. Birçok mağaza, kafeterya ve restorana 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

CES Edinburgh dil okulu 13 sınıf kapasitesindedir. Sınıf kapasiteleri en fazla 14 kişilik olup kurslara katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul bünyesinde yüksek hızlı internet erişim, bireysel erişimli çalışma merkezi, ortak oda, bahçe gibi pek çok hizmet öğrencilere sunulmuştur. Öğrencilere çalışmalarında ve ders dışı aktivitelerde yardımcı olmak üzere profesyonel akademik ve sosyal yardım ekibi bulunmaktadır. Öğrenciler bu ekip sayesinde sosyal aktivitelerden daha fazla yararlanabilmekte ve sosyal ve dil becerilerini geliştirmektedirler.

CES Edinburgh dil okullarının programlar Standart Genel İngilizce, Yoğun Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve bire bir derslerden oluşmaktadır. Kurslar tüm dil becerilerini geliştirmeye yönelik olup bütün yıl boyunca devam etmektedir.


CES Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Edinburgh Dil Okulları

CES
 CES
Kaplan
 Kaplan

CES Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Edinburgh
Edinburgh
Londra
Londra
Oxford
Oxford
Dublin
Dublin
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU