sliderslider
Dil Okulu | Okullar | CES

İngiltere Londra CES Dil Okulu

İngiltere’nin tanınmış dil eğitimi kurumlarından olan CES’in Londra’daki şubesi dünyanın en popüler tenis turnuvalarından biri ile tanınmış Wimbledon bölgesinde yer almaktadır. CES London dil okulu tren ve metro duraklarına yakın olması sebebiyle şehrin birçok yerine ulaşım oldukça kolaydır.

CES London dil okulu 11 sınıf kapasitelidir. Sınıfların kapasitesi 14 kişilik olup katılım için belirtilen minimum yaş düzeyi 16’dır. Okul bünyesinde sağlanan imkanlar arasında öğrenci ortak alanı, televizyon odası, bilgisayar odası, dinlenme salonu bulunmaktadır. Öğrenciler kendilerine sağlanan bu imkanlarla ders dışı zamanlarını konforlu bir şekilde geçirebilmektedir.

CES London dil okulunun programları Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Kombinasyon Kursları, Genel ve İş İngilizcesi ve bire bir derslerden oluşmaktadır. Ders süreleri 45 dakikadır. Kurslar bütün yıl boyunca gerçekleşmekte olup kurs süreleri program türüne göre değişmektedir. CES London dil okulundaki kurslarda öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek hedeflenmektedir. Ayrıca düzenlenen çeşitli aktivite ve gezilerle öğrenciler İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı bulmaktadırlar.


CES Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20İndirimli Fiyat: 704 £İndirimli Fiyat:1.344 £İndirimli Fiyat: 1.920 £İndirimli Fiyat 3.288 £İndirimli Fiyat: 4.788 £
30İndirimli Fiyat: 992 £İndirimli Fiyat: 1.888 £İndirimli Fiyat: 2.784 £İndirimli Fiyat: 4.704 £İndirimli Fiyat: 6.948 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
190 £ 330 £ 60 £ 60 £

Sizi Arayalım
Londra Dil Okulları

British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
English Path
 English Path
International House
 International House
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LAL
 LAL
LSI
 LSI
OHC
 OHC
Oxford International
 Oxford International
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House
Twin English Centre
 Twin English Centre

CES Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Edinburgh
Edinburgh
Londra
Londra
Oxford
Oxford
Dublin
Dublin
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU