sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Delfin

İrlanda Dublin Delfin Dil Okulu

Delfin, 2005 senesinde Dublin’de kurulmuş bir okuldur. Daha sonraki yıllarda Londra’nın merkezinde de bir şube açan okul, kaliteli ve samimi İngilizce eğitimi anlayışı ile varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana pek çok milletten öğrenciye eğitim veren Delfin, İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği okullardan birisi olmayı başarmıştır.

Okul, Dublin’in merkezine 12 dakikalık mesafede yer alır. 26 adet modern ve geniş sınıfı ile Dublin’de yabancı dil eğitimi veren en büyük dil okullarından birisidir. Uluslararası öğrencilerinin pek çoğu Latin Amerika ve Avrupa’dan gelen öğrenciler oluşturur. Sınıfların sayısı ise daha iyi bir eğitim için maksimum 15’tir.

Delfin English School London ,Holborn Metro İstasyonu'na sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde veya Russell Meydanı ve Tottenham Court Road Metro İstasyonları'na 8 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Delfin English School Dublin ,Dublin'in en ünlü caddesi O'ConnellSt'in hemen yanında yer alan Delfin English School , nispeten Dublin'in kalbinde yer alan yeni bir okuldur.

Delfin’in İngilizce Eğitimi İçin Sunduğu Programlar
DelfinEnglish School, İngilizce eğitimi için farklı pek çok program sunmaktadır. Bu programlar arasında; genel İngilizce, Sınavlara hazırlık, Akademik yıl programları (25 hafta ve üstü) ile Business English yer almaktadır.
Delfin genel İngilizce programı, haftalık olarak 15, 20 ve 30 ders alınabilir. Öğrenciler bu ders saati seçenekleri arasından dilediklerini seçebilirler. Bunun yanında Sınavlara hazırlık kapsamında sunulan program dâhilinde ise Cambridge sınavına hazırlık kursları verilmektedir. Ayrıca IELTS sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler de, Delfin’in sunduğu sınavlara hazırlık kurslarından yararlanabilirler. Yine sınavlara hazırlık için verilen kurslar haftalık 15 ders saatinden oluşmaktadır.

Neden Delfin?
Delfin, sadece Dublin ya da İrlanda’da değil, aynı zamanda tüm Avrupa’da karşılaşılabilecek en geniş imkânlara sahip dil okuludur. Bunun okulun binaları içerisinde öğrencilerin birbirleri ile iletişim kurup sosyalleşebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Yine binalarda her anlamda yeterli düzeyde bir kafeterya, öğrenciler için bilgisayarlar, ücretsiz internet bağlantısı gibi imkânlar bulunmaktadır. Bunların yanında okulda langırt ve bilardo masaları ile bir de sinema alanı bulunmaktadır. Bu anlamda eğer yabancı dil eğitimi için Delfin’i tercih ederseniz sadece İngilizce eğitimi almak ile kalmaz, aynı zamanda sosyalleşme imkânı bulabilirsiniz.

Sosyal aktiviteler
Delfin English School, öğrencilerin her hafta ana dili İngilizce olan ve diğer öğrencilerle İngilizce pratik yapabilecekleri sosyal ve sportif aktiviteler sunmaktadır. Yoga, Pub-Night,Zumba, veya yürüyüş turlarından birini yapabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve İngilizce pratik yapabilirsiniz.
Okul mükemmel bir öğrenci rekreasyon salonu ve sizi eğlendirecek birçok oyun alanlarını okul binasında barındırıyor. Ayrıca kitap ödünç alabileceğiniz bir öğrenci kütüphanesi var. Bu tesislere ek olarak, öğrencilerin kendi dizüstü bilgisayarlarını getirmeleri durumunda tüm öğrencilere ücretsiz internet erişimi sunmaktadır.

Advice Yurtdışı Eğitim DanışmanlıkDelfin English Schooldil okulunun Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisidir. Okul hakkında güncel fiyatları ve Türk öğrencilere özel yapılan fiyatlandırmaları ,  konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs öğrenmek için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Delfin Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
15Normal Fiyat: 580 €Normal Fiyat: 500 €Normal Fiyat: 870 €Normal Fiyat: 750€Normal Fiyat: 1.120 €Normal Fiyat: 960 €Normal Fiyat: 1.620 €Normal Fiyat: 1.380 €İndirimli Fiyat: 2.970 €İndirimli Fiyat: 2.655 €
20Normal Fiyat: 700 €Normal Fiyat: 620 €Normal Fiyat: 1.050 €Normal Fiyat: 930 €Normal Fiyat: 1.360 €Normal Fiyat: 1.200 €Normal Fiyat: 1.980 €Normal Fiyat: 1.740 €
30Normal Fiyat: 1.040 €Normal Fiyat: 1.560 €Normal Fiyat: 2.000 €Normal Fiyat: 2.880 €

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
195 € yaz dönemi farkı 20 € 220 € yaz dönemi farkı 20 € 65 € 65 € 35 € 30 saatlikprogram 55 € 80 € 100 €25 hafta ve üzeri 100 €25 hafta ve üzeri

Sizi Arayalım
Dublin Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Twin English Centre
 Twin English Centre

Delfin Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Londra
Londra
Dublin
Dublin
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU