sliderslider
Dil Okulu | Okullar | EC

İngiltere Bristol EC Dil Okulu

İngiltere’nin güneybatısında yer alan Bristol şehrininmerkezinde bulunan EC English – Bristol dil okulu, 2011 yılından bu yana dünyaçapında öğrencilere hizmet vermektedir. 3 kattan oluşan okul binasında 18 sınıfbulunmakta ve 200 öğrenci kapasitesindedir.


Londra’ya iki saatlik uzaklıkta bulunan Bristol şehri gereklokasyon, gerekse sunduğu olanaklar itibariyle dil eğitimi almak isteyenöğrenciler tarafından tercih edilen şehirlerden biridir. Geleneksel bir İngilizşehri olan Bristol nüfusunun çoğunluğunu gençler oluşturmaktadır. İklim olarakİngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biridir ve yaşam Londra’ya kıyasla dahaucuzdur.

EC English dil okulları Bristol şubesinde öğrencilerdinlenme salonu, kütüphane, wi-fi internet bağlantısı gibi imkanlardanyararlanabilmektedir. Bunlar haricinde birçok gezi programı, etkinlik veaktiviteler sunulmaktadır. Öğrenciler bu imkanlarla hem yabancı dilbecerilerini geliştirmekte hem de sosyal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

EC English Bristol dil okullarında verilen kurslar arasındaGenel İngilizce, mesleki İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve Cambridgesınavlarına hazırlık programları yer almaktadır.


EC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımEC Dil Okulu

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Cape Town
Cape Town
Brighton
Brighton
Bristol
Bristol
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Dublin
Dublin
Montreal
Montreal
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Malta
Malta
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU