sliderslider
Dil Okulu | Okullar | EC

İngiltere Cambridge EC Dil Okulu

Cambridge şehrinin en merkezi konumunda olan EC Cambridge dil okulu, 1983 yılından bu yana hizmet vermektedir. Şehir merkezinde bulunan Market Square ve Central City Library’e 100 metre uzaklıkta olup otobüs durağına 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. EC Cambridge dil okulunda tüm seviyeler için okuma, yazma ve konuşma pratiği içerikli programlar sunulmaktadır.

İngiltere’nin en gözde şehirlerinden biri olan Cambridge’de yer alan EC English dil okulu, birçok ülkeden öğrenciyi bünyesinde barındırmakta olup bu okulda öğrenciler yabancı dil konuşma pratiklerini geliştirme imkanı bulmaktadırlar.

EC English dil okulunda öğrenciler residence, hotel ve apartmanlarda konaklayabildikleri gibi dileyenler aile yanında da kalabilmektedirler.

Öğrencilere farklı türlerde İngilizce kursları sunulmakta, öğrenciler ihtiyaçlarına göre standart İngilizce kursu, yoğun İngilizce kursu, akademik yıl kursları, birebir özel dersler ve Full Immerson alabilmektedirler.

EC English dil okullarında sınavlara hazırlık kapsamında sunulan kurslar arasında FCE, CAE, BEC, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE hazırlık kursları yer almaktadır.


EC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ
20İndirimli Fiyat: 990 £İndirimli Fiyat: 1.980 £İndirimli Fiyat: 2.655 £İndirimli Fiyat: 4.410£İndirimli Fiyat: 6.615£
30İndirimli Fiyat: 1.245 £İndirimli Fiyat: 2.490 £İndirimli Fiyat: 3.735£İndirimli Fiyat: 6.210 £İndirimli Fiyat: 9.315 £

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
200 £yaz dönemi 235 £ 330 £ 50 £ 30 £

Sizi Arayalım
Cambridge Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
LSI
 LSI
St Giles
 St Giles
Stafford House
 Stafford House

EC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Cape Town
Cape Town
Brighton
Brighton
Bristol
Bristol
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Dublin
Dublin
Montreal
Montreal
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Malta
Malta
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU