sliderslider
Dil Okulu | Okullar | EC

Amerika Los Angeles EC Dil Okulu

EC English Los Angeles dil okulu birbirinden ünlü sayısız dükkanı, 3 km’den uzun sahil şeridiyle ve eşsiz kumsalıyla meşhur olan Los Angeles şehrinde, Güney Kaliforniya sahil şeridinin en uç noktası olan Santa Monica plajına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Modern bir binada hizmet veren okul bulunduğu konum itibariyle şehirdeki tüm yemek ve alışveriş imkanları ve gece hayatlarıyla ünlü Third Street Promenade’e çok yakın mesafededir.

EC English Los Angeles dil okulu 225 öğrenci ve 21 sınıf kapasitesi ile hizmet vermektedir. Sınıf mevcutları ortalama 12 en fazla 15’tir. Okula katılım için minimum yaş 16’dır. Kütüphane, spor salonu, modern sınıflar, kablosuz internet gibi bir çok imkan öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Okul ayrıca tekerlekli sandalye girişine uygun olması sebebiyle engelli öğrenciler için de uygundur. Okulun sağladığı pek çok sosyal etkinlik ve kültürel gezi sayesinde öğrenciler Los Angeles şehrini tanıma ve yabancı dillerini geliştirme imkanı bulmaktadırlar.

EC English Los Angeles da verilen İngilizce eğitim kursları arasında birebir İngilizce eğitimden genel İngilizce kurslarına kadar bir çok kurs imkanı bulunmaktadır. Okul  Akademik İngilizce kursları, TOEFL, Cambridge sınavlarına hazırlık programları dahil iş amaçlı İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir program yelpazesine sahiptir. 


EC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
24İndirimli Fiyat: 1584 $İndirimli Fiyat: 3168 $İndirimli Fiyat: 4272 $İndirimli Fiyat: 7968 $İndirimli Fiyat: 11952 $
30İndirimli Fiyat: 1792 $İndirimli Fiyat: 3584 $İndirimli Fiyat: 4944 $İndirimli Fiyat: 8832 $İndirimli Fiyat: 13248 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
340 $sezon farkı haftalık 30$ 495 $sezon farkı haftalık 25 $ 170 $ 90 $ 80 $ 25 $ 155 $

Sizi Arayalım
Los Angeles Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education

EC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Cape Town
Cape Town
Brighton
Brighton
Bristol
Bristol
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Dublin
Dublin
Montreal
Montreal
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Malta
Malta
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU