sliderslider
Dil Okulu | Okullar | EC

Amerika San Francisco EC Dil Okulu

EC San Francisco Dil Okulu şehrin merkezinde kurulmuş büyük bir okuldur. Market Street ve Union Square’e yakın mesafede bulunan okul muhteşem denizi ile de oldukça keyifli bir şehirde bulunmaktadır. Macy’s ve Modern Sanat Müzesine yürüme mesafesindedir. Okulun bulunduğu binanın çevresinde ihtiyacınız olan her şeye rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu sosyal şehirde zaman geçiren öğrencilerin İngilizce’yi konuşarak öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Farklı milletten öğrencilerin birleşmesi ile de bu kolay hale gelmiştir. Öğrencilerin eğitim sürecinde gezebileceği Alcatraz, Lombard Street, Haight Ashburry Bölümü, Golden Gate Bridge,Pier 39 ve Golden Gate Park gibi birçok yer bulunmaktadır.

EC San Francisco Dil Okulu 210 öğrenciye eğitim verecek kapasitede olan bir okuldur. Her sınıfta 14 öğrenciye eğitim verilmektedir. Bu eğitim için ise 15 büyük ve aydınlık sınıf bulunmaktadır. Öğrencilerin aileleriyle ve arkadaşlarıyla iletişim kurabilmeleri için ücretsiz wi-fi ve 23 adet bilgisayar mevcuttur. EC English San Francisco interaktif tahtalar, öğrenci ortak alanları gibi imkanlara da sahiptir.  General English, Intensive English, Business English, TOEFL Prep., Cambridge Exam, Academic Year and Semester, One-to-one, English +, Career Development, Volunteer programların tamamını öğrencilerine vermektedir.

Ayrıca okul çeşitli müze gezileri, kayak turları, partiler ve kutlamalar, yürüyüş etkinlikleri ile sosyal olanaklarını geniş tutmaya özen göstermektedir.

EC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
24İndirimli Fiyat: 1552 $İndirimli Fiyat: 3104 $İndirimli Fiyat: 4176 $İndirimli Fiyat: 7776 $İndirimli Fiyat: 11664 $
30İndirimli Fiyat: 1760 $İndirimli Fiyat: 3520 $İndirimli Fiyat: 4848 $İndirimli Fiyat: 8544 $İndirimli Fiyat: 12816 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
350 $sezon farkı haftalık 25 $ 500 $sezon farkı haftalık 35 $ 170 $ 90 $ 80 $ 25 $ 140 $

Sizi Arayalım
San Francisco Dil Okulları

EC
 EC
LSI
 LSI
TALK
 TALK

EC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
San Diego
San Diego
San Francisco
San Francisco
Cape Town
Cape Town
Brighton
Brighton
Bristol
Bristol
Cambridge
Cambridge
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Dublin
Dublin
Montreal
Montreal
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Malta
Malta
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU