sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / ELI

ELI logo
İrlanda Dublin ELI Dil Okulu

ELI – ENGLISH LANGUAGE INSTITUTE

Yurtdışında İngilizce dil eğitiminde son zamanlarda en çok öne çıkan ülke İrlanda oldu.

İrlanda, anadilinin İngilizce olması, son derece sıcak kanlı ve misafirperver halkı, muhteşem doğası ile İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça tercih edilen bir ülke oldu. İrlanda’yı özellikle İngilizce dil eğitiminde ön plana çıkaran avantajı ise, öğrencilere hem eğitim alıp hem de çalışma imkanı sunan Work and Study programıdır. Kısa adı WAS olan Work and Study programı, 25 haftalık dil eğitimi kaydı yapan öğrencilere 8 aylık vize alma imkanı sunuyor. Bu program kapsamında öğrenciler bir yandan dil eğitimi alırken, bir yandan da hafta 20 saat (part-time) çalışma şansı buluyor. Ayrıca eğitim süreleri olan 25 hafta dolduktan sonra da özellikle yaz aylarına gelen dönemde hafta 40 saat (full-time) çalışma olanağına sahip olabiliyorlar.

Türkiye’den yurtdışı dil eğitimi için İrlanda’yı tercih edenler için oldukça iyi avantajları olan İrlanda’da dil eğitimi almak öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan biri ELI, uzun açılımı ile English Language Academy 2017 yılında kurulmuştur. Genç ve dinamik bir kadroyla İrlanda dil eğitimi sektörüne hızlı bir giriş yapan okul, kısa zamanda hedeflediği prestije de sahip olmuştur. Okulun tüm çalışanları, öğrencilere en iyi ve kaliteli eğitimi sıcak ve samimi bir ortamda sunma çabası içindedir. Okul, eski ve yeni öğrencileri arasında bağlantı kurarak, deneyimli öğrencilerin konaklama, iş bulma ve İrlanda’da yaşam konularındaki tecrübelerinden yararlanmalarını sağlayacak ortamı sunar. 

Tesisler ve Hizmetler:
ELI dil okulları İrlanda’da İrlanda’nın baş kendi Dublin’in em merkezi bölgelerinde iki ve Dublin’e yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta bulunan ve tam bir İrlanda şehri olan Drogheda’da bir şubesi bulunmaktadır.

ELI’nin Dublin okulu şehrin merkezinde Trinity College ve Temple Bar’a yürüyerek beş dakika uzaklıkta, 20 derslikli, öğrenciler için geniş öğrenci salon ve oyun alanları olan bir okuldur.

ELI’nin Drogheda okulu şehrin sahil kesimde bulunan ve buram buram İrlanda kokan özgün bir binadır. Dorogheda’da şubesinde 16 derslik bulunmaktadır.

Sunduğu Programlar:
Eli’de her seviyeye uygun İngilizce dil programları bulunuyor. Genel İngilizce’nin yanı sıra IETLS gibi sınav hazırlık kursları ve akademik programları bulunuyor. 16 yaşından büyük herkes bu İngilizce programlarına kayıt olabiliyor. ELI dil okullarına her pazartesi kayıt alınabiliyor ve kayıtlar yıl boyu aralıksız devam ediyor.

Konaklama
ELI, İngilizce dil eğitim için İrlanda’ya gelen öğrencilere aile yanı ve yurt konaklamaları sunuyor.

İrlanda aile yanı konaklamalı, misafirperver, güler yüzlü aileleri ile hem İrlanda kültürünü tanıyıp hem de İngilizce pratiklerini ilerletebilirler.

Ayrıca okulun bulunduğu Dublin ve Drogheda bölgelerinde okul binalarına yürüyüş mesafesinde yurtlar da bulunmaktadır.


Akreditasyonlar, Sertifikalar

Independent Language Schools Group (ILSG)

MEI Ireland (Marketing English in Ireland)

Association or Language Travel Organisations

 

 

 

ELI Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 HaftaSABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 6 HaftaSABAH DERSLERİ 6 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 25 Hafta SABAH DERSLERİ 25 Hafta ÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti MateryalÜcreti Havaalanıkarşılama Sigorta Ücreti Sınav Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDublin Şehrindeki Diğer Dil Okulları

ATC
 ATC
Atlas
 Atlas
Berlitz
 Berlitz
British Study Centres
 British Study Centres
CES
 CES
Delfin
 Delfin
EC
 EC
ELI
 ELI
Emerald Cultural Institute
 Emerald Cultural Institute
ISE
 ISE
ISI
 ISI
Kaplan
 Kaplan
New College Group
 New College Group
OHC
 OHC
Swan
 Swan
Twin English Centre
 Twin English Centre
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU