sliderslider
Dil Okulu | Okullar | English Path

Dubai Dubai English Path Dil Okulu

Dubai, ortadoğunun en hareketli turizm merkezi olmakla birlikte dünyanın en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. EP Dubai Dil Okulu; Dubai Marina alışveriş merkezine ve Palm Jumeirah’a yaklaşık 10 dakika, dünyaca ünlü Burj Khalifa’ya ise 20 dakika mesafede bulunmaktadır. Ayrıca okul toplu taşıma araçlarına 5 dakika yürüme mesafededir.

English Path , İngiltere’deki en prestijli yüksek öğretim kolejlerinden biri olan Global Education Group'un(GBS) bir parçasıdır. EP Dubai Dil Okulu; Rahat ve Donanımlı SınıflarI ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca okulda Bilgi Teknolojileri , Kütüphane, Öğrenci İşleri Ofisi bulunmaktadır. Konaklamalar ile okul arasında sefer yapan ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır. Okulda; Genel İngilizce, Yarı-yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık ve Bire Bir İngilizce gibi öğrencilerin akademik planlarına göre seçim yapabileceği kurs imkanları sunmaktadır.

Dubai’de, şehrin %90 ‘ı göçmen olduğundan dolayı öğrenciler şehrin her yerinde, ingilizce tabelalar ile menüler, reklam panoları görebilir ve her yerde rahatlıkla ingilizce konuşabilirler.


English Path Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Dubai Dil Okulları

English Path
 English Path
Es Dubai
 Es Dubai

English Path Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Dubai
Dubai
Malta
Malta
Leeds
Leeds
Birmingham
Birmingham
Londra
Londra
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU