sliderslider
  DİL OKULU / OKULLAR / English Path

English Path logo
Dubai Dubai English Path Dil Okulu

English Path, Birleşik Krallık'ın en prestijli yükseköğrenim kurumlarından biri olan Global Banking School (GBS)'u da bünyesinde barındıran Global Education Group'un dil okulu bölümüdür.  

English Path, İngiltere ve Dubai’nin merkezinde bulunan ve yüksek eğitim kalitesine sahip zincir bir okuldur. Dubai’nin yanı sıra İngiltere’de Londra, Manchester, Birmingham, Leeds’de kampüsü bulunmaktadır.
English Path dil okulu, üniversite olan GBS ile aynı kampüsü paylaşmaktadır. Yani dil eğitiminizi üniversite atmosferi içerisinde almış oluyorsunuz.
Hem İngilizce seviyenizi geliştirmek hem de üniversite atmosferinde eğitim almak istiyorsanız bu okul tam size göre! 

English Path Dil Okulunun Avantajları
Dubai’de 3 ay ve üzerinde dil okuluna kayıt olduğunuzda 1 yıllık öğrenci vizesine sahip olabiliyorsunuz. Eğitim aldığınız sürece boyunca çalışma izniniz bulunmaktadır. Yeterli İngilizceye sahip olan öğrenciler Dubai’de iş bulmada zorluk çekmemektedirler. 
English Path dil okulu, İngiltere ve Dubai’de bulunan GSB üniversitesinin kampüsü içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle dil eğitiminizi alırken aynı zamanda üniversite kampüsü içerisindeki olanaklardan faydalanabiliyor olacaksınız. Bu olanaklardan faydalanırken İngilizce dil gelişiminiz çok daha hızlı bir şekilde olacaktır.

Okulun Sunduğu Programlar:
Genel İngilizce
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık Programı
IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık

Advice Yurtdışı Eğitim Danışmanlık English Path’in resmi temsilcisidir. Okul hakkında güncel fiyat bilgisi ,konaklama seçenekleri ,başvuru işlemleri , vize ve uçak bileti vs gibi bilgileri detaylarıyla öğrenmek için bize ulaşıp, ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

English Path Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta

Konaklama (haftalık) ve Diğer Fiyatlar

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımDubai Şehrindeki Diğer Dil Okulları

English Path
 English Path
Es Dubai
 Es Dubai
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU