sliderslider
Dil Okulu | Okullar | ILSC

Kanada Montreal ILSC Dil Okulu

Montreal, Kanada’nın en güzel ve en büyük şehirlerinden biridir. Canlı gece hayatı, kültürel aktiviteler ve de doğal güzellikleriyle ön plana çıkan kentte kozmopolit bir yapı mevcuttur. Bu nedenle birçok öğrenci Montreal şehrinde dil eğitimi almanın hayallerini kurar. Çünkü burada hem İngilizce hem de Fransızca dillerini konuşan insan sayısı çok fazladır.

Kanada’nın en köklü ve en kaliteli eğitim veren yurtdışı dil okulu ILSC’nin, Montreal şehrinde de şubesi bulunuyor.  Okul tam şehrin merkezinde konumlandırılmış olup, 38 derslik, 2 bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, kafeterya ve ücretsiz internet erişimine sahiptir.

Montreal kenti Kanada’nın sosyal ve kültürel anlamdaki en canlı bölgelerindendir. Okul öğrencilerin kısa süre içerisinde okula empoze olmalarını sağlamak adına düzenli olarak gerçekleştirilen Uluslararası Caz Festivali, Royal Dağı’nda kros kayağı ve yakın kentlere geziler düzenler. ILSC Montreal şubesinin yakınlarında öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını gidermek üzere birçok cafe, bar, restoran ve butik mağazalar yer almaktadır.

Ayrıca okulun birçok kolej ve üniversite ile ortaklığı bulunur. Bu sayede ILSC Montreal da dil eğitimi alacak öğrenciler ILSC dil sertifikaları ile bir çok üniversite ve koleje IELTS veya TOEFL skoruna ihtiyaç duymadan yerleşebilir.

ILSC Montreal,  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık ve University Pathways,   programlarına sahiptir.


ILSC Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 36 Hafta
24İndirimli Fiyat: 1.112 CAD$Öğlenİndirimli Fiyat: 944 CAD$İndirimli Fiyat: 2.224 CAD$öğlenİndirimli Fiyat: 1.888 CAD$İndirimli Fiyat: 3.156 CAD$öğlenİndirimli Fiyat: 2.700 CAD$İndirimli Fiyat: 6.120 CAD$öğlenİndirimli Fiyat: 5.136 CAD$İndirimli Fiyat: 8.160 CAD$öğlenİndirimli Fiyat: 6.848 CAD$
30İndirimli Fiyat: 1.260 CAD$İndirimli Fiyat: 2.520 CAD$İndirimli Fiyat: 3.600 CAD$İndirimli Fiyat: 7.032 CAD$İndirimli Fiyat: 9.376 CAD$

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti Diğer ücretler
240 CAD$sezon farkı haftalık 25$ 365 CAD$ 160 CAD$ 14 CAD$ 10 CAD$haftalık 300 CAD$PCR Testi

Sizi Arayalım
Montreal Dil Okulları

EC
 EC
ILSC
 ILSC

ILSC Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Brisbane
Brisbane
Melbourne
Melbourne
Sydney
Sydney
Montreal
Montreal
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU