sliderslider
Dil Okulu | Okullar | International House

Fransa Nice International House Dil Okulu

1985 yılından bu yana hizmet vermekte olan International House Nice dil okulu, şehir merkezinde yer almaktadır. Okul eski şehir ve sahile yakın bir konumdadır.  Fransız Rivierası boyunca yerel kültürleri deneyimlemek için ideal bir şehir olan Nice dünyanın birçok yerinden öğrencinin ilgisini çekmektedir.

International House Nice dil okulu, Nice şehrinin kalbinde bulunur ve bir çok toplu taşımaya yürüme mesafesindedir. International House Nice dil okulu 8 sınıf kapasitesindedir. Sınıf mevcutları 10 ile 15 arasında değişmektedir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul binasında kütüphane, ücretsiz internet gibi pek çok olanak bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye ile erişime uygun olması sebebiyle engelli bireyler için de uygundur.

International House Nice dil okulu programları Genel, Yoğun Fransızca, , Aileler için Fransızca, Birebir Özel Dersler, DELF, DALF sınavlarına hazırlık, Öğretmen Eğitimi programlarını kapsamaktadır. 

International House Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta 36 Hafta

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Otel/Apart Kayıt Kon. Rez. Ücreti/ Depozito Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti DiğerÜcretler
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi ArayalımInternational House Dil Okulu

Nice
Nice
Cape Town
Cape Town
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Malta
Malta
Gold Coast
Gold Coast
Adelaide
Adelaide
Bondi
Bondi
Melbourne
Melbourne
Sydney
Sydney
Sydney
Sydney
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU