sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kaplan

Amerika New York Kaplan Dil Okulu

Kaplan International Laguages’in New York Central Parkşubesi New York’un simgesi haline gelmiş Central Park birkaç dakikamesafededir. Amerika’nın kültürüne yakından tanık olmak isteyen öğrencilerinözellikle tercih ettikleri bu okul Times Meydanı, Manhattan ve Rockefellermerkezi gibi dizilerin vazgeçilmez mekanlarına da oldukça yakındır. Yeniarkadaşlıklar edinmenin dil öğrenmede çok etkili olduğu bilinmektedir. OkulunCentral Park şubesi konumu itibariyle buna en uygun dil okullarından birisidir.Turistik gezilere, müze ziyaretlerine, galerilere ve sanat dairelerine ulaşmakoldukça kolaydır. Merkezi konumundan dolayı şehir içi ulaşımda da metro ilekolayca her yere ulaşılabilmektedir.

Okulda 12 adet derslik bulunmaktadır. Kaplan InternationalLanguages bünyesinde bulunan tüm dil okulları gibi bu şubesinde de sınıflarteknolojinin en modern hali kullanılarak düzenlenmiştir. İnteraktif tahtalar,bilgisayar laboratuvarları, dinlenme alanı, ücretsiz wi-fi, kafeteryaimkanlarının hepsi öğrencilerin rahat öğrenim görebilmeleri için özel olaraksağlanmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 15 olarak belirlenmiştir. Öğrencilerinyaş ortalaması yıla göre hesaplandığında 26’dir. Okulda toplam 83 milletten 257öğrenci bulunmaktadır.

Tüm okulların hassasiyet gösterdiği gibi New York CentralPark şubesinde de eğitim kadrosuna oldukça özen gösteren Kaplan InternationalLanguages  Genel İngilizce, İş İngilizcesi,Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Uzun Dönem ( Akademik Sömestr-AkademikYıl) Kurslar, Sınav Hazırlık Programları, University Pathway programlarını daaynı profesyonel kadro ile burada eğitim alacak öğrencilerine sunmaktadır. 


Kaplan Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20İndirimli Fiyat: 1445 $İndirimli Fiyat: 2822 $İndirimli Fiyat: 4080 $İndirimli Fiyat: 7548 $İndirimli Fiyat: 11322 $
20 TURİST VİZESİ İLEİndirimli Fiyat: 1343 $İndirimli Fiyat: 2584 $İndirimli Fiyat: 3876 $
28İndirimli Fiyat: 1717 $İndirimli Fiyat: 3332 $İndirimli Fiyat: 4743 $İndirimli Fiyat: 8262 $İndirimli Fiyat: 12393 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
430 $sezon farkı haftalık 30$ 650 $sezon farkı haftalık 30$ 185 $ 80 $ 50 $ 190 $

Sizi Arayalım
New York Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LSI
 LSI
OHC
 OHC

Kaplan Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Chicago
Chicago
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Cambridge
Cambridge
Edinburgh
Edinburgh
Liverpool
Liverpool
Londra
Londra
Manchester
Manchester
Oxford
Oxford
Dublin
Dublin
Toronto
Toronto
Vancouver
Vancouver
Seattle
Seattle
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU