sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kings Education

Amerika Boston Kings Education Dil Okulu

Kings Education Boston dil okulu, dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yaptığından dolayı tam bir öğrenci şehri olarak adlandırılan Boston şehrinin Chestnut Hill bölgesinde Pine Manor College’ın kampüsü içinde bulunmaktadır. Okul şehir merkezine 20 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Kings Education Boston dil okulu 10 sınıflık kapasitede olup sınıfları ortalama 12 kişiliktir. Okula katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Okul binasında  ücretsiz Wi-Fi, modern sınıflar, kafeler, öğrenci salonları, kütüphane, futbol sahası, basketbol sahası, yemekhane, interaktif beyaz yazı tahtası vb.  bir çok olanak sunulmaktadır. Okul aynı zamanda IELTS sınav merkezi olarak faaliyet yürütmektedir.

Kings Education Boston dil okulu programları Yoğun İngilizce, Tatil İngilizcesi, Kompakt kurslar, Cambridge, TOEFL sınavlarına hazırlık programları, İş ve Liderlik İngilizcesi programlarından oluşmaktadır. Programlar genel itibarı ile okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik olup süreleri program içeriğine ve seviyeye göre değişmektedir. Programlar ayrıca yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için uygundur.


Kings Education Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta 36 Hafta
20İndirimli Fiyat: 1190 $İndirimli Fiyat: 2380 $İndirimli Fiyat: 3444 $İndirimli Fiyat: 6552 $İndirimli Fiyat: 9828 $

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı/aksam yemeği dahil) Yurt Kayıt Kon. Rez. Ücreti Kargo Ücreti Sigorta Ücreti/Haftalık(okul talep edebilir) Havaalanından Transfer Ücreti(isteğe bağlı) MateryalÜcreti
375 $sezon farkı haftalık 20 $ 400 $ 175 $ 95 $ 50 $ 185 $

Sizi Arayalım
Boston Dil Okulları

EC
 EC
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education
LSI
 LSI
TALK
 TALK

Kings Education Dil Okulu

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU