sliderslider
Dil Okulu | Okullar | Kings Education

İngiltere Bournemouth Kings Education Dil Okulu

Kings Education Bournemouth dil okulu sahile ve şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu okul iki farklı kampüse sahiptir. Ana kampüs Braidley Road merkez istasyona yakın yemyeşil bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Diğer kampüs ise St. Peters'in şehrin kalbinde mağazalar ve restorantlarla çevrili ünlü bir alanda yer almaktadır.

Kings Education Bournemouth dil okulu 28 sınıf kapasitesindedir. Sınıfları ortalama 13, en fazla 16 kişiliktir. Okula katılım için gereken en alt yaş sınırı 16’dır. Okul modern sınıflar, merkezi konum, kafe, yemekhane, öğrenci salon, öğrenci bilgisayar odası, kütüphane ve benzeri bir çok imkanı öğrencilere sağlamaktadır.

Kings Education Bournemouth dil okulu tarafından verilen kurslar Yoğun İngilizce, Akademik Yıl Programı, Genel İngilizce, bire bir kurslar, Cambrdige FCE, CAE, IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Finans ve Hukuk İngilizcesi kurslarından oluşmaktadır. Kurslar içeriklerine göre farklı ihtiyaçlara yönelik olup tüm seviyeler için uygundur. Eğitim Süreleri kurs içeriklerine ve seviyelere göre değişmektedir.


Kings Education Dil Okulu Fiyatları

Haftalık ders saati 4 Hafta SABAH DERSLERİ 4 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 8 HaftaSABAH DERSLERİ 8 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 12 HaftaSABAH DERSLERİ 12 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 24 HaftaSABAH DERSLERİ 24 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ 36 Hafta SABAH DERSLERİ 36 HaftaÖĞLEDEN SONRA DERSLERİ

Konaklama Fiyatları (haftalık)

Aile(kahvaltı-akşam yemeği dahil) Yurt(yemeksiz) Kayıt Kon. Rez. Ücreti
Fiyatlarımıza revize uygulanmaktadır, Dilerseniz bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sizi Arayalım
Bournemouth Dil Okulları

Anglo Continental
 Anglo Continental
Kaplan
 Kaplan
Kings Education
 Kings Education

Kings Education Dil Okulunun Diğer Şubeleri

Boston
Boston
Los Angeles
Los Angeles
New York
New York
Bournemouth
Bournemouth
Brighton
Brighton
Londra
Londra
Oxford
Oxford
 Whatsapp 
 Sizi Arayalım! 
 WHATSAPP
 İLETİŞİM FORMU